Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Konferencja Nieruchomości w Erze Nowych Mediów i Technologii

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Intercontinental
Data : 04.02.2014
Godzina : 09:00 - 14:00
Status : zakończone
Konferencja Nieruchomości w Erze Nowych Mediów i Technologii

W dniu 4 lutego 2014 w hotelu Intercontinental odbędzie się

Konferencja Nieruchomości w Erze Nowych Mediów i Technologii.


 

Nowe technologie odciskają piętno na rynku nieruchomości – pomagają w zarządzaniu, zmieniają biura, wpływają na handel i wreszcie dają nowe możliwości w komunikacji i marketingu. Ale jednocześnie same podlegają dynamicznym zmianom. Jak odnaleźć się w tym nowym świecie, jak zaplanować inwestycje tak, by sprostały zmieniającym się modom. O tym wszystkim będziemy dyskutować podczas konferencji „Nieruchomości w erze nowych mediów i technologii".


 

Podczas Konferencji poruszymy następujące zagadnienia:

  • Przyszłość pracy - prezentacja
  • Biuro przyszłości - panel dyskusyjny
  • Zarządca z komputerem - prezentacja i panel dyskusyjny
  • Lokalizacja w obiektach wielkopowierzchniowych - nowa jakość w analityce zachowań klientów – prezentacja
  • Technologia w służbie handlu - panel dyskusyjny
  • Strategia - jak ją ugryźć w Internecie? Czynniki sukcesu – prezentacja
  • Nieruchomości w sieci - panel dyskusyjny

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa: szefów firm, deweloperów, pracowników działu marketingu i PR, zarządców nieruchomości, architektów oraz wszystkich osób zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mediów i technologii.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra