Kinnarps 01.06-30.06

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Milczenie"

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów (ul. Gen. Andersa 5)
Data : 28.02.2017
Godzina : 20:00 - 22:40
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "Milczenie"
Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "Milczenie". Jest to adaptacja słynnej powieści Shūsaku Endō wyreżyserowana przez Martina Scorsese.

Już 28 lutego br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Milczenie". Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

 

„Milczenie” to najnowszy film Martin Scorsese, twórcy m.in. „Wilka z Wall Street", „Chłopców z ferajny" czy „Infiltracji". Jest to adaptacja słynnej powieści Shūsaku Endō, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze reżysera. Ukazuje on życie ludzi w czasach napięć i konfliktów religijnych. Akcja filmu rozgrywa się w XVII wieku. Do Japonii, w której toczy się walka z chrześcijaństwem przybywają dwaj młodzi jezuici, którzy poszukują swojego nauczyciela. Wszystko to, czego doświadczą wystawi na próbę nie tylko ich umiejętności przetrwania, ale także wszystko to w co wierzą.

 

 

W rolach głównych występują Andrew Garfield, Adam Driver oraz Liam Neeson. Andrew Garfield jest zdobywcą nagrody BAFTA. Aktor jest także nominowany do Złotego Globu za rolę w „The Social Network”. Jednym z filmów, w których ostatnio zgrał była „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona. Z kolei Adam Driver znany jest m.in. z roli Kylo Rena w filmie „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” J.J. Abramsa, a także ze swej roli w wyprodukowanym przez HBO serialu „Dziewczyny”. W fimie „Milczenie” zagra także Liam Neeson, który za rolę Oskara Schindlera w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga otrzymał Oscara oraz nominowany był do Złotego Globu i BAFTA.

 

Film "Milczenie” będzie można będzie zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz