Giant

EKO CEE Green Building Awards

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : hotel Marriott
Data : 29.11.2012
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Pobierz Adobe Flash Player
CEE Green Building Awards, jedyne wydarzenie poświęcone budownictwu zrównoważonego rozwoju w regionie

EuropaProperty organizuje drugą już doroczną  galę rozdania nagród dla rynku nieruchomości zaangażowanego w aspekty budownictwa zrównoważonego rozwoju.

Uroczysta gala i forum”Investment & Occupier Forum and Green Building Awards" odbędzie się 29 listopada 2012 w warszawskim hotelu Marriott.

Wydarzenie to jest zaplanowane na cały dzień. W pierwszej części uczestnicy konferencji wezmą udział w forum dyskusyjnym, podczas którego zapoznają się z trendami panującymi na rynku budownictwa zrównoważonego. W trakcie trzech paneli zostaną też poruszone tematy dotyczące finansowania inwestycji, a także omówione zostaną potrzeby i wymagania  globalnych najemców.

Panele będą prowadzone przez liderów branży nieruchomości komercyjnych z regionu CEE, globalnych najemców przestrzeni biurowych, handlowych i magazynowych, inwestorów i deweloperów.

Wieczorem, koktajlem powitalnym zainaugurowana zostanie uroczysta Gala wręczenia nagród.  Punktem kulminacyjnym tej części wydarzenia będzie kolacja, podczas której zostaną wręczone nagrody dla wyróżnionych projektów, firm i profesjonalistów.


W trakcie uroczystej Gali odbędzie się też prezentacja wszystkich nominowanych budynków posiadających certyfikaty BREEAM i LEED oraz będących w fazie certyfikacji. Ubiegłoroczne wydarzenie było dużym sukcesem i zgromadziło ponad 300 osób z branży nieruchomości: inwestorów, deweloperów, najemców oraz usługodawców aktywnie uczestniczących w rynku.


0.0
Tagi: BREEAM LEED
Napisz pierwszy komentarz