Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoBusiness House logoTétris Poland logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ericpol z tytułem National Champion

Biurowiec firmy Ericpol w Łodzi
Biurowiec firmy Ericpol w Łodzi
W konkursie European Business Awards 2014/2015 dla najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw łódzka firma Ericpol wywalczyła tytuł National Champion, dzięki czemu będzie walczyła o główną nagrodę.

Po raz kolejny Ericpol znalazł się w elitarnej czołówce europejskich firm. Wyróżnienie w konkursie European Business Awards jest następnym krokiem w budowie wizerunku Efektywnego Partnera Biznesowego czyli firmy bardzo skupionej na kliencie, opierającej się na znakomitej organizacji pracy, efektywności, innowacyjności procesowej i elastyczności – komentuje Paweł Szczerkowski, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Generalny Ericpol.

 

Konkurs, który honorowym patronatem objęła Karel De Gucht, Komisarz ds. Handlu w Komisji Europejskiej, organizowany jest od 2006 r., by promować najlepsze europejskie firmy, przodujące pod względem przedsiębiorczości, dynamiki wzrostu i wdrażanych innowacji. W ciągu 8 lat wzięło w nim udział 24 tysiące europejskich przedsiębiorstw.

 

Firmy rywalizują w kilku kategoriach: The Award for Customer Focus, The Import/Export Award czy The Employer of the Year Award. Łódzka spółka została wyróżniona w kategorii The Growth Strategy of the Year Award.

 

Serdecznie gratuluję firmie Ericpol. To wspaniałe osiągnięcie znaleźć się wśród firm zatytułowanych National Champion. Życzę Wam szczęścia w kolejnych etapach rywalizacji o nagrodę European Business Award. Naszą misją jest inspirować europejskie firmy i pomagać im zyskiwać przewagę konkurencyjną – powiedział Adrian Tripp, Dyrektor Generalny European Business Awards.

 

Rozstrzygnięcie konkursu na poziomie europejskim odbędzie się w pierwszym kwartale 2015 roku. W gronie National Champion 2014, oprócz firmy Ericpol znalazły się również BMW, Bombardier Transportation, Tele2 i Novartis International.

 

Ericpol Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu outsourcingu i consultingu, dostarcza rozwiązania dedykowane w obszarach telekomunikacji, komunikacji M2M (machine to machine), IoT (Internet of Things), aplikacji dla sektora medycznego, finansów i bankowości, a także rozwiązania dla biznesu. Firma posiada 4 biura w Polsce i 3 spółki zależne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji, które razem tworzą Grupę Ericpol, łącznie zatrudniającą 1900 pracowników. Spółka jest także inwestorem powstającego w Łodzi obiektu biurowego Ericpol.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra