Proton Office

Sektor BPO/SSC oraz IT w Małopolsce 2014

Krakow, fot. jankarol.com
Krakow, fot. jankarol.com
22 stycznia o godz. 11.00 w Krakowskim Parku Technologicznym odbędzie się konferencja, podczas której zaprezentowany zostanie raport „Sektor BPO/SSC oraz IT w Małopolsce 2014”.

Podczas konferencji w KPT przewidziano m.in. dyskusję, w której udział wezmą autorzy opracowania – Antal International oraz eksperci z CBRE, MARR, KPT oraz ASPIRE, a także Krzysztof Krzysztofiak wiceprezes zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego.

 

Program merytoryczny:

  • Rynek pracy w Małopolsce na podstawie raportu „Business Services and IT Sector in Małopolska”

Kamila Faliszewska, menedżer Antal SSC/BPO,

Mikołaj Zbudniewek, konsultant Antal IT Services

  • Dyskusja panelowa „Tendencje i perspektywy rozwoju sektora nowoczesnych usług biznesowych i nowych technologii w Krakowie i Małopolsce”

Uczestnicy:

Antal – Dawid Pałka, Branch Manager/Dyrektor krakowskiego biura Antal International

CBRE – Konrad Heidinger, Senior Consultant

ASPIRE – do potwierdzenia

Krzysztof Krzysztofiak KPT –, Wiceprezes Zarządu KPT sp. z o.o.

Tomasz Latocha MARR SA –  Wiceprezes Zarządu MARR SA

Moderator: Jacek Adamczyk, MARR SA / CeBiM

 

Raporty regionalne są wspólną inicjatywą Województwa Małopolskiego, MARR SA, Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Małopolskich Parków Przemysłowych i stanowią analizę najważniejszych zjawisk w małopolskiej gospodarce, bezpośrednio związanych z tworzeniem klimatu dla nowych inwestycji zewnętrznych. Raport te najczęściej publikowane są w języku angielskim i prezentują takie zagadnienia, jak krakowski i małopolski rynek nieruchomości, zasoby ludzkie i rynek pracy, sektor BPO/SSC, IT, badania i rozwój.

 

W tym roku dodatkowo opracowywano i aktualizowano publikację „How to do business in Małopolska?” – swoisty podręcznik dla nowych firm.

 

Raport „Sektor BPO/SSC oraz IT w Małopolsce 2014” (Business Services and IT Sector in Małopolska) jest wynikiem analizy firmy Antal International, przy współpracy z CBRE (nieruchomości) oraz ASPIRE (sektor BPO/SSC). Opracowanie dostarczy aktualnego spojrzenia na jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki w Małopolsce – około 80 firm i ponad 30 tys. miejsc pracy w sektorze usług biznesowych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz