Spectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoArchicom logoTétris Poland logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Gdańsk sprzyja przedsiębiorcom

Panorama Gdańska, wiz. Torus
Panorama Gdańska, wiz. Torus
Miasto Gdańsk zajęło I miejsce w konkursie "Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom" w kategorii miast na prawach powiatu oraz I miejsce w kategorii "Najlepsza Inicjatywa na rzecz Przedsiębiorców" za projekt "From Gdańsk to the World".

Trzecia edycja projektu Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom, podobnie jak w latach poprzednich, została zorganizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza we współpracy z Instytutem Rozwoju Projektów. Celem projektu było podniesienie jakości działania jednostek samorządu terytorialnego województwa pomorskiego na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

 

W ramach projektu przeprowadzana jest ocena wszystkich gmin województwa pomorskiego pod kątem wspierania przedsiębiorców przez gminę, rozwoju przedsiębiorczości i lokalnych inicjatyw w tym zakresie.  Zwieńczeniem projektu będzie konferencja poświęcona temu zagadnieniu, podczas której wręczone zostaną nagrody dla najlepszych gmin. Zasady wyboru najlepszej gminy zostały wypracowywane wspólnie z praktykami i teoretykami samorządu terytorialnego.

 

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w następujących kategoriach:

  • Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom
  • Aktywność na rzecz Przedsiębiorców
  • Najlepsza Inicjatywa na rzecz Przedsiębiorców

 

Nagroda w kategorii „Najlepsza inicjatywa na rzecz przedsiębiorców” została przyznana Miastu Gdańsk za projekt From Gdańsk to the World. Warto przypomnieć, że była to inicjatywa realizowana przez Inkubator STARTER i InvestGda w okresie od kwietnia do grudnia 2014 r. Program umożliwiał wyjazdy na konferencje, seminaria, targi i inne wydarzenia pozwalające na globalizację działań firmy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra