PGE Narodowy

Roztańczone OBC

Olivia Tower i Olivia Four nocą, fot. Jerzy Bartkowski
Roztańczone OBC
Na rezydentów Olivia Business Centre czekają... instruktorzy tańca. Kursy taneczne ożywią przestrzeń kompleksu w godzinach popołudniowych i przyczynią się do zachowywania odpowiedniego work-life balance.

Kursy taneczne w Olivia Business Centre zostały przygotowane z myślą o pracownikach firm wynajmujących powierzchnię w kompleksie, choć korzystać mogą z nich także osoby niezwiązane z inwestycją. Taniec jest drugim zapewnionym przez OBC rodzajem aktywności – zaraz po zarezerwowanych dla rezydentów ligach sportowych (siatkówki i futsalu).

 

Zajęcia taneczne w OBC rozpoczęły się pod koniec kwietnia 2015 r. Kurs tańca argentyńskiego przygotowany został z myślą o osobach początkujących. Uczniowie poznają podstawowe kroki, zgłębią techniki poruszania się na sali, tajniki prowadzeni i podążania, a także dostaną niezbędne narzędzia do improwizowania w tańcu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób bez wcześniejszego tanecznego przygotowania, jak i dla tych, którzy pierwsze taneczne kroki mają już za sobą, jednak nie zetknęli się z tangiem argentyńskim. Kurs prowadzi właścicielka firmy Tango Argentino Trójmiasto i nauczycielka tańca Małgorzata Knopp oraz Damian Thompson, nauczyciel tanga z Australii z międzynarodowym doświadczeniem.

 

W kwietniu rozpoczęły się także lekcje zumby oraz Latino & Salsa Solo. Obie dyscypliny są dynamiczne, wyzwalające nowe pokłady energii i zapewniające dobry humor. Zumba, czyli fuzja tańca i aerobiku, bazuje muzycznie na latynoskich rytmach, takich jak salsa, samba czy rumba, z kolei zajęcia Latino & Salsa Solo przeznaczone są tylko dla pań, bez względu na wiek, i opierają się na krótkich i widowiskowych solowych układach choreograficznych. Zajęcia zumby i Latino & Salsa Solo poprowadzą instruktorzy ze studia tańca TOPdance, założonego przez Marka Konderaka, instruktora tańca towarzyskiego I kategorii oraz byłego tancerza klasy międzynarodowej „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

 

Wszystkie zajęcia taneczne odbywają się w budynku Olivia Four.

 

Olivia Business Centre zlokalizowana jest w gdańskiej dzielnicy Oliwa. Kompleks znajduje się w centrum miasta przy alei Grunwaldzkiej – głównej arterii komunikacyjnej łączącej całe Trójmiasto. Ukończone dotąd budynki: Olivia Gate, Olivia Point & Olivia Tower oraz Olivia Four, otaczają wewnętrzne patio – plac z zielenią i fontannami. Oprócz powierzchni biurowych w Olivia Business Centre znajdą się także 2 centra konferencyjne, przedszkole, centrum medyczne, apteka, restauracja, kawiarnia, sushi bar, sklep, 3 banki, kancelaria notarialna oraz duża liczba miejsc parkingowych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz