Coś dla miłośników squasha

Budynek X kompleksu Tensor
Budynek X kompleksu Tensor
Od 18 do 22 listopada br. odbywa się prestiżowy turniej squasha Euro Styl Open 2015 pod patronatem PSA World Tour.

Od 18 do 22 listopada br. odbywa się prestiżowy turniej squasha Euro Styl Open 2015 pod patronatem PSA World Tour. Wydarzenie to organizowane jest już po raz drugi w klubie Stangiel Tenis&Squash znajdującym się w jednym z budynków Osiedla Cytrusowego w Gdańsku-Kowalach przy ul. Zeusa 84.

Turniej główny rozpoczął się dzisiaj, a finał odbędzie się w niedzielę 22 listopada o godzinie 14. W ten sam dzień będzie można bezpłatnie pod opieką trenerów spróbować swoich sił na korcie. Wstęp na wydarzenie dla kibiców jest bezpłatny.

Euro Styl Open 2015 jest jedną z inicjatyw społecznych spółki Euro Styl prowadzącą działalność deweloperską od 2007 r. Firma specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym – jedno- i wielorodzinnym. Od roku 2011 deweloper funkcjonuje także na rynku nieruchomości komerycjnych – do tej pory w spółka zrealizowała dwa projekty biurowe:  kameralny biurowiec Opera Office oraz kompleks BPH Office Park. Z kolei obecnie trwają prace związane z budową kompleksu Tensor w Gdyni, w ramach którego powstaną trzy biurowce X, Y, Z, a także modernizacją budynku C200 w Gdańsku.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz