Giant

Gdańska Alchemia wyróżniona prestiżową nagrodą

Od lewej: Maciej Brożek, dyr. ds. komercjalizacji, oraz Sławomir Gajewski, prezes spółki Torus, odbierający nagrodę
Od lewej: Maciej Brożek, dyr. ds. komercjalizacji, oraz Sławomir Gajewski, prezes spółki Torus, odbierający nagrodę
Drugi etap Alchemii został wyróżniony prestiżową nagrodą Eurobuild Awards. Inwestycja zwyciężyła w kategorii Nowy Biurowiec Roku w Polsce, pokonując 18 innych projektów.

Drugi etap Alchemii został wyróżniony prestiżową nagrodą Eurobuild Awards. Inwestycja zwyciężyła w kategorii Nowy Biurowiec Roku w Polsce, pokonując 18 innych projektów. Ta nagroda to bardzo duże wyróżnienie dla naszej firmy. Jest efektem odwagi w realizacji marzeń, ale przede wszystkim ciężkiej, kilkuletniej pracy całego zespołu Torusa oraz szeregu partnerów, od początku wierzących w powodzenie tego projektu. Udowodniliśmy, że nawet z perspektywy lokalnego dewelopera, można realizować inwestycje na najwyższym, europejskim poziomie, znacząco zwiększając przy tym potencjał inwestycyjny regionu – mówi Sławomir Gajewski, prezes spółki Torus. Jury, które oceniało inwestycje w tej kategorii, zwracało uwagę m. in. na reputację projektu, efekty komercjalizacji, wyniki finansowe, poziom lokalnej konkurencji, jakość projektu i specyfikację.

Tegoroczna uroczysta gala Eurobuild Awards odbyła się w 3 grudnia br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Wydarzenie to jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem na rynku nieruchomości komercyjnych w kraju.  

II etap kompleksu Alchemia składa się z dwóch wież biurowych (o nazwach Ferrum i Titanium) znajdujących się na wspólnej, czterokondygnacyjnej podstawie. Realizacja II etapu rozpoczęła się w grudniu 2013 r., a jej uroczyste otwarcie miało miejsce w październiku br. W obiekcie swoje siedziby będą miały firmy State Street, Wipro IT Services oraz Alexander Mann Solutions. Aktualnie trwają prace związane z realizacją III etapu kompleksu, który zaoferuje niemal 36 000 mkw. powierzchni biurowej oraz blisko 3000 mkw. przestrzeni dedykowanej usługom towarzyszącym. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz