Podium Investment logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wroclovers w OVO Wrocław

Już jutro na budowę OVO Wrocław zawitają miłośnicy Wrocławia z grupy Wroclovers. Będą mieli okazję do zwiedzenia wielofunkcyjnego kompleksu z apartamentami, biurami oraz pięciogwiazdkowym hotelem.

Już jutro na budowę OVO Wrocław zawitają miłośnicy Wrocławia z grupy Wroclovers. Będą mieli okazję do zwiedzenia wielofunkcyjnego kompleksu z apartamentami, biurami oraz pięciogwiazdkowym hotelem.

 

Wroclovers jest grupą wielbicieli Wrocławia, którzy obserwują miasto i jego rozwój. Fotografują stolicę Dolnego Śląska, a swoje pracę publikują na instagramowym profilu. Szczęśliwa dwudziesta Wrocloversów, którzy odwiedzą jutro budowę wrocławskiego kompleksu, pozna kulisy powstawania obiektu. Będą też mieli okazję do sfotografowanie panoramy Wrocławia, w tym Ostrowa Tumskiego, ul. Kazimierza Wielkiego i placu Grunwaldzkiego. Podczas spaceru po budowie OVO Wrocław powstaną setki zdjęć, a najlepsze z nich zostaną umieszczone na instagramowym profilu grupy.

 

Inwestycja OVO Wrocław o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadała siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Planowane ukończenie obiektu wyznaczone jest na II kwartał 2016 r. Generalnym wykonawcą prac jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę.

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra