INTER-BUD logoINTERBIURO logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przygotowanie do triathlonu czas zacząć!

Trwaja już zapisy do 2. edycji zawodów Torus Triathlon In Da House, czyli jedynej indoorowej imprezy triathlonowej w kraju. Zawody odbędą się 30 stycznia 2016 roku w gdańskim kompleksie Alchemia.

Trwaja już zapisy do 2. edycji zawodów Torus Triathlon In Da House, czyli jedynej indoorowej imprezy triathlonowej w kraju. Zawody odbędą się 30 stycznia 2016 r. w centrum rekreacyno-sportowym w gdańskim kompleksie Alchemia. Organizatorem wydarzenia jest firma Torus.

Rywalizacja obejmie sprinterski dystans – 750 m przepłynięcia w basenie, 20 km do przejechania na rowerze, a także 5 km do przebiegnięcia na bieżni elektrycznej. W zawodach wezmie udział 72 zawodników.

Pierwsza edycja zawodów Torus Triathlon In Da House, które odbyły się w lutym tego roku, dała nam podstawę do rozwoju tej imprezy. Wprowadziliśmy kilka zmian i nowinek, dzięki czemu, mamy nadzieję, poziom rywalizacji będzie stał na jeszcze wyższym poziomie – mówi Monika Brzozowska z firmy Torus, organizatora zawodów.

Nowością, która zostanie wprowadzona w tej edycji wydarzenia, jest m.in. dodatkowa rywalizacja na dystansie 1/4 Ironmana. Rozpocznie się o północy (w nocy z 30 na 31 stycznia), a uczestniczyć w niej będzie 36 osób. Rolę dyrektora zawodów będzie pełniła TTIDH Iwona Guzowska, sportsmenka i również triathlonistka. Regulamin zawodów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.torustriathlonteam.pl. Podczas zawodów odbędzie też zbiórka pieniędzy na cel charytatywny.

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra