Giant

Przygotowanie do triathlonu czas zacząć!

Trwaja już zapisy do 2. edycji zawodów Torus Triathlon In Da House, czyli jedynej indoorowej imprezy triathlonowej w kraju. Zawody odbędą się 30 stycznia 2016 roku w gdańskim kompleksie Alchemia.

Trwaja już zapisy do 2. edycji zawodów Torus Triathlon In Da House, czyli jedynej indoorowej imprezy triathlonowej w kraju. Zawody odbędą się 30 stycznia 2016 r. w centrum rekreacyno-sportowym w gdańskim kompleksie Alchemia. Organizatorem wydarzenia jest firma Torus.

Rywalizacja obejmie sprinterski dystans – 750 m przepłynięcia w basenie, 20 km do przejechania na rowerze, a także 5 km do przebiegnięcia na bieżni elektrycznej. W zawodach wezmie udział 72 zawodników.

Pierwsza edycja zawodów Torus Triathlon In Da House, które odbyły się w lutym tego roku, dała nam podstawę do rozwoju tej imprezy. Wprowadziliśmy kilka zmian i nowinek, dzięki czemu, mamy nadzieję, poziom rywalizacji będzie stał na jeszcze wyższym poziomie – mówi Monika Brzozowska z firmy Torus, organizatora zawodów.

Nowością, która zostanie wprowadzona w tej edycji wydarzenia, jest m.in. dodatkowa rywalizacja na dystansie 1/4 Ironmana. Rozpocznie się o północy (w nocy z 30 na 31 stycznia), a uczestniczyć w niej będzie 36 osób. Rolę dyrektora zawodów będzie pełniła TTIDH Iwona Guzowska, sportsmenka i również triathlonistka. Regulamin zawodów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.torustriathlonteam.pl. Podczas zawodów odbędzie też zbiórka pieniędzy na cel charytatywny.

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz