FYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoCity Space logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Świątecznie i ekologicznie

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
W dniach 14-18 grudnia br. odbędzie się Świąteczny Jarmark Natury, który został przygotowany przez zespół Olivia Business Centre dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta, a także fanów ekologicznego stylu życia.

W dniach 14-18 grudnia br. odbędzie się Świąteczny Jarmark Natury, który został przygotowany przez zespół Olivia Business Centre dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta, a także fanów ekologicznego stylu życia. Od poniedziałku do piątku na terenie centrum będzie można nabyć ekologiczną żywność oraz ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne i biżuterię. Podczas jarmarku swoje ekologiczne produkty wystawią regionalni producenci. Na ich stoiskach znajdą się, m.in.: własnej produkcji pierniki, pieczone kasztany, domowej roboty masło orzechowe, musy, powidła czy konfitury.

Co roku przygotowujemy dla pracowników biur Olivia Business Centre wiele świątecznych niespodzianek. W tym roku są to koncerty na żywo, konkurs na najpiękniejszą ozdobę czy różnorodne oświetlenie budynków oraz wewnętrznego patio. Teraz chcemy otworzyć się także na wszystkich mieszkańców Trójmiasta i zachęcić ich do przedświątecznych zakupów naturalnych produktów i ręcznie robionych ozdób i prezentów – mówi Małgorzata Ziemkowska, customer service manager w Olivia Business Centre.

Na jarmarku pojawią się także firmy działające w Olivia Business Centre. Przykładowo działająca od niedawna w centrum restauracja FIVE otworzy małą cukiernię z wypiekami. Ponadto w czwartek 17 grudnia w przestrzeni rozwoju innowacji O4 znajdującej się w budynku Olivia Four będzie można kupić m.in. ręcznie robioną biżuterię, ubrania dla najmłodszych czy ceramikę. W finałowym dniu całego świątecznego tygodnia w Olivia Business Centre, czyli w piątek 18 grudnia, na a patio i budynkach centrum pojawi się Gdański Bazar Natury. Organizowany jest on zazwyczaj w położonej po sąsiedzku Hali Olivia. Na straganach wystawców znajdą się m.in. tradycyjnie wypiekane pieczywo, świeże mięsa i ryby, nabiały, warzywa, przetwory z owoców i z warzyw strączkowych czy produkty garmażeryjne i bezglutenowe. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra