PGE Narodowy

Polska mapa biurowców – Wrocław

|
Wrocław - panorama (fot. Urząd Miejski Wrocławia)
Art-Business Center to budynek biurowo-usługowy zlokalizowany na wrocławskim Ołtaszynie
Ostatnio przedstawialiśmy biurowce z Krakowa, dziś pora na stolicę Dolnego Śląska. Zobacz gdzie we Wrocławiu znajdziesz nowoczesne biuro.

 

  • Eclipse

 

 

Biurowiec Eclipse położony jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki przy ul. Jeździeckiej. Obiekt znajduje się on w sąsiedztwie Al. Karkonoskiej. Na wrocławski rynek dostarcza on ok. 1900 mkw. powierzchni z przeznaczeniem na biura i 260 mkw. powierzchni usługowej. Projekt biurowca Eclipse cechuje się prostą, nowoczesną formą i praktycznym układem funkcjonalnym. Do dyspozycji małego i dużego biznesu przygotowanych zostanie sześć naziemnych kondygnacji i podziemny parking. Za komercjalizację biurowca Eclipse odpowiada BC INVESTMENTS Sp z o.o.

 

  • Pasaż Pokoyhof

 

 

Pasaż Pokoyhof to obiekt znajdujący się przy ul. Św. Antoniego, a zatem jest on oddalony zaledwie o 200m od wrocławskiego Rynku. Ten 7-kondygnacyjny budynek oferuje 14 500 mkw. powierzchni biurowej i usługowej na wynajem. Jest to obiekt, który stanowi przestrzeń dla wielu zróżnicowanych aktywności. W obrębie budynku znajdują się nie tylko biura i powierzchnie usługowe, ale także miejsca spotkań, rozrywki oraz pracownie artystyczne. Co więcej, Pasaż Pokoyhof to zabytkowy budynek, który oferuje przestrzeń biurową o autentycznym charakterze loftów.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz