Kinnarps nowy

Dobry wynik Mermaid Properties

Zdjęcie przedstawia Libra Business Centre
Zdjęcie przedstawia Libra Business Centre
Mermaid Properties, oferująca powierzchnie biurowe do wynajęcia, osiągnęła bardzo dobry wynik. W inwestycjach wynajęto ponad 5000 m kw. powierzchni.

W ostatnim czasie Mermaid Properties wynajęła ponad 5000 m kw. powierzchni w swoich inwestycjach. Wśród wynajętych lokali znajduje się 2710 m kw. w łódzkim Cross Point, do którego wprowadzają się Raiffeisen Polska, Compensa oraz Nordea Bank. W warszawskim Pałacu Młodziejowskiego 210 m kw. powierzchni wynajęła Wento Sp. z o.o., prowadząca działalność w branży energetycznej. W drugiej stołecznej inwestycji, Libra Business Centre, w lipcu br. wynajęto 2500 m kw. powierzchni, jednak nazwa nowego najemcy nie została jeszcze ujawniona.

Jak powiedział Radosław Sieroń, prezes Mermaid Properties: Obserwujemy stabilne zainteresowanie klientów naszymi powierzchniami biurowymi zarówno w Łodzi jak i w Warszawie. Tegoroczne wakacje okazały się bardzo intensywnym okresem pod względem wynajmu. W naszym portfolio posiadamy zarówno małe powierzchnie – już od 100 m kw. - jak i duże przestrzenie kilku tysięcy metrów kwadratowych. Na to zainteresowanie zapewne wpływ ma lokalizacja naszych biurowców. Posiadamy biura na wynajem w ścisłym centrum Warszawy jak i w doskonale skomunikowanym rejonie Al. Jerozolimskich. Podpisane umowy pozwalają z optymizmem patrzeć na kolejne nasze projekty biurowe.

Mermaid Properties w najbliższym czasie odda do użytku pierwszy z dwóch biurowców Libra Business Centre. Budynek ten skomercjalizowany jest obecnie na poziomie 90 proc. Wspomniany wcześniej łódzki Cross Point wynajęty jest również w 90 proc. Poza tym na wrzesień br. firma planuje rozpoczęcie rewitalizacji kamienicy przy ulicy Jasnej 26 w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz