Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoOlivia Business Centre logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zmiana polskiej siedziby Neinver

Po 10 latach obecności w stołecznym Ursusie, firma przenosi swoje biura do budynku Sienna Center.

Po 10 latach obecności w Ursusie, Neinver Polska wraz z Neinver Asset Management przenoszą swoje biura do budynku Sienna Center. Decyzja o zmianie siedziby jest konsekwencją rozwoju spółki.

Od 26 września 60 pracowników, którzy od 10 lat zajmowali biura w kompleksie Factory Warszawa Ursus,  kontynuować będzie działalność przy ul. Żelaznej w Warszawie. Dla partnerów biznesowych i współpracowników zaplanowano kampanię informacyjną, która będzie prowadzona na branżowych portalach internetowych.

Spółka Neinver jest inwestorem, deweloperem i zarządcą obecnym na europejskich rynkach nieruchomości.  Aktualnie prowadzi działalność w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Neinver oferuje usługi w zakresie komercjalizacji i marketingu centrów outlet, centrów i parków handlowych, a także parków biurowych i magazynowych. Obecny od 11 lat w Polsce, w 2009 r. rozpoczął prace nad największym z dotychczasowych projektów – przebudową dworca kolejowego w Katowicach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra