Holdimex

Nagrody CiJ Awards rozdane

Firma AXI IMMO została Najlepszą Lokalną Agencją Roku
SEGRO otrzymała nagrodę w kategorii Warehouse/Industrial Development of the Year
8 listopada 2012 r. nastąpiło wręczenie nagród CiJ Awards. Laureatami zostały m.in. SEGRO, AXI IMMO i Ghelamco.

CiJ Awards organizowany jest przez prestiżowy magazyn Construction & Investment Journal. Polska edycja konkursu odbywa się od 2002 r. Nagrody przyznawane są w najważniejszych dziedzinach związanych z rynkiem nieruchomości. W tym roku uroczysta gala odbyła się w Hotelu Intercontinental w Warszawie.

Tytuł Najlepszej Lokalnej Agencji Roku otrzymała firma AXI IMMO,  doradca w zakresie nieruchomości komercyjnych. Bardzo cieszy nas tak ważna w branży nieruchomości komercyjnych nagroda. AXI IMMO cały czas dąży do zapewnienia usług doradczych na najwyższym poziomie, w tym roku nasze wysiłki zostały docenione, za co szczególnie dziękujmy naszym klientom i partnerom - powiedziała Renata Osiecka,  Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Firma Ghelamco Poland, jeden z największych deweloperów i generalnych wykonawców na Polskim rynku, zdobyła cztery nagrody. Po raz szósty w swej historii otrzymała tytuł  Office Developer of the Year (deweloper roku). Najnowsza inwestycja Ghelamco, Senator, okazała się najlepszym projektem w kategoriach Office Development of the Year (projekt roku)oraz Essa Award (najlepsza ekologiczna inwestycja). Transakcja najmu powierzchni biurowej przez T-Mobile w inwestycji Marynarska 12 zdobyła tytuł Office Lease of the Year – największa transakcja leasing. Kolejna statuetka CIJ w kategorii Developer of the Year otrzyma honorowe miejsce przy pięciu pozostałych z poprzednich lat. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz szósty jury CIJ Awards doceniło naszą firmę za jakość i skalę prowadzonych inwestycji. Szczególnie cieszą nas kolejne wyróżnienia dla naszego najnowszego i wyjątkowego projektu przy ul. Bielańskiej – biurowca Senator. Ponadto jesteśmy dumni, że to właśnie Ghelamco może podpisać się pod największą umową najmu na polskim rynku w tym roku – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Nagrodę otrzymała również firma SEGRO, deweloper i zarządca nowoczesnych powierzchni biurowych w Europie. Centrum dystrybucyjne Decathlon, zrealizowane przez SEGRO w ramach SEGRO Business Park Gliwice, otrzymało tytuł Warehouse/ Industrial Development of the Year. Jak mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną: To wielki zaszczyt znaleźć się w gronie tegorocznych zwycięzców konkursu CIJ. Cieszymy się, że doświadczenie i osiągnięcia SEGRO zostały docenione przez znawców rynku. Strategia naszej firmy polega na dostarczaniu nowoczesnych inwestycji charakteryzujących się najwyższą jakością i najlepszą lokalizacją. Wyróżniony projekt centrum dystrybucyjnego powstał na zamówienie naszego wieloletniego najemcy, firmy Decathlon, z którą współpracujemy od 2007 roku, i ma na celu wesprzeć rozwój najemcy w regionie.

Echo Investment, polska spółka akcyjna zajmująca się działalnością inwestycyjno-deweloperską,  drugi raz z rzędu zdobyła tytuł Retail Developer of the Year oraz nagrodę Developer Sales Team of the Year.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra