INTER-BUD logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoTorus logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Konstruktorska zgłoszona do BREEAM

Centrum biznesowe należące do grupy HB Reavis ma szansę otrzymać międzynarodowe świadectwo ekologiczności.

Budynek Konstruktorska Business Center, który zaprojektowano z naciskiem na dbałość o środowisko naturalne, został zgłoszony do systemu certyfikacji BREEAM. System ten jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych sposób certyfikacji budynków na świecie.

Prace budowlane przy obiekcie trwają od kwietnia, a ich ukończenie planowane jest na koniec przyszłego roku. Budynek będzie oferował biura oraz powierzchnie handlowe w otoczeniu zieleni. Zasilany w całości energią z odnawialnych źródeł, będzie oferował ponad 30 stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych.

Konstruktorska należy do grupy HB Reavis. Proces certyfikacji prowadzony jest przez firmę Epstein, która odpowiedzialna jest także za projekt architektoniczny budynku. Wyłącznym agentem zajmującym się marketingiem i wynajmem obiektu jest CB Richard Ellis.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra