Inter-bud Fabryczna - duży

Nowa inwestycja na Bielanach

Wizualizacja kompleksu na Bielanach / projekt pracowni Kuryłowicz&Associates
Wizualizacja inwestycji na Bielanach w Warszawie / projekt pracowni Kuryłowicz&Associates
Spółka Coimpex zrealizuje kompleks handlowo-usługowy oraz biurowy w dzielnicy Bielany w Warszawie.

W pobliżu ulic Nocznickiego i Zgrupowania AK „Kampinos” w dzielnicy Bielany w Warszawie ma powstać wielofunkcyjny kompleks. Spółka Coimpex otrzymała zgodę na realizację inwestycji od władz dzielnicy, w tym Wydziału Architektury i Budownictwa.

Spółka posiada 91 ha terenów na Bielanach, po obu stronach stacji metra Młociny oraz w okolicy ul. Wóycickiego. Projekt zakłada stworzenie kompleksu usługowo-handlowego oraz biurowego przy ul. Nocznickiego i ul. Zgrupowania AK „Kampinos”. Koncepcja budowy została opracowana w pracowni architektonicznej Kuryłowicz&Associates. W ramach inwestycji zostaną również zagospodarowane i zrewitalizowane tereny zielone w najbliższej okolicy oraz zaprojektowane elementy małej architektury wokół stacji metra Młociny.

Coimpex, w której udziały mają fundusz inwestycyjny Grove oraz spółka Prelios S.A., we współpracy z władzami miasta i Urzędem Dzielnicy Bielany opracowuje najbardziej optymalne rozwiązania komunikacyjne w sąsiedztwie planowanego kompleksu. Wstępnie spółka przewiduje modernizację układu drogowego, w tym przebudowę ulicy Zgrupowania AK „Kampinos” oraz poprawę ruchu na ulicy Encyklopedycznej.

Obecnie spółka nie posiada planów zagospodarowania terenów przy ulicy Wóycickiego.

Z usług pracowni Kuryłowicz & Associates korzystały takie firmy jak JW Construction, Verity Development, TriGranit Development Corporation, PLL LOT oraz Globe Trade Center. W swoim portfolio architekci mają takie stołeczne biurowce jak Prosta Tower, Focus, Wolf Nullo i Plac Unii.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra