INTER-BUD logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO JLLS poszerza działalność

Jones Lang LaSalle poszerza zakres swoich usług w sektorze zrównoważonego budownictwa.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie deweloperów, właścicieli i zarządców tzw. zielonymi rozwiązaniami wprowadziliśmy do naszej oferty również certyfikację BREEAM-In-Use dla wszystkich rodzajów obiektów już działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Tym samym, nasz zespół dostarcza pełen pakiet usług związanych z certyfikacją zarówno budynków istniejących, jak i tych na etapie projektu i realizacji – mówi Regina Gul, LEED AP BD+C, BREEAM Assessor, BREEAM In-Use Auditor, Senior Project Manager w Dziale Zarządzania Projektami, Jones Lang LaSalle.

Firma działa na rynku nieruchomości komercyjnych. Od teraz będzie również przeprowadzać procesy certyfikacji BREEAM In-Use, adresowane do już istniejących obiektów biurowych, handlowych, przemysłowych oraz instytucji. Działanie to podkreśla zaangażowanie firmy w realizację projektów inwestycyjnych zgodnych z ideą budownictwa zrównoważonego.

Dwoma najbardziej znanymi systemami certyfikacji wielokryterialnej budynków na świecie są BREEAM i LEED. Oceniają one zastosowane rozwiązania pod kątem ich wpływu na środowisko i człowieka. Podczas procesu certyfikacji ocenia się między innymi poziom emisji dwutlenku węgla, cykl życia zastosowanych produktów oraz zużycie energii i wody. Systemy BREEAM In-Use oraz LEED EB:OM  pozwalają na ocenę i poprawę standardów także w budynkach już istniejących. Jones Lang LaSalle zajmuje się procesami certyfikacji w obu z nich.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra