Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Rozpoczęła się komercjalizacja PRIME Corporate Center

Panorama Warszawy z wkomponowanym biurowcem PRIME Corporate Center
Wizualizacja PRIME Corporate Center w Warszawie
Biurowiec należący do Golub GetHouse wyrośnie przy ul. Grzybowskiej 78 w Warszawie. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest Savills.

Budowa biurowca PRIME Corporate Center rozpocznie się w IV kwartale 2013 roku, a zakończy w III kwartale 2015 roku. Pozwolenie na budowę zostało wydane 29 stycznia 2013 roku. Obecnie trwa proces komercjalizacji budynku, za który odpowiedzialna jest firma Savills.

PRIME Corporate Center oferować będzie 20 148 mkw powierzchni na 23 kondygnacjach naziemnych i pięciu podziemnych. Bryła budynku składać się będzie z podium oraz wieży. Powierzchnia typowego pietra wahać się będzie od 1 261 mkw znajdujących się na kondygnacjach w podium, do około 841 mkw. charakteryzujących pietra w wieży. Użytkownicy korzystać będą mogli z 9 szybkobieżnych wind oraz 193 miejsc parkingowych.

Budynek charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją, w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej i 500 metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego. W okolicy PRIME Corporate Center znajdują się hotele i centra konferencyjne, a także zaplecze usługowe, czyli między innymi banki, centra medyczne, kluby fitness i centra handlowe. Biurowiec charakteryzuje się również bliskością dworca kolejowego Warszawa Centralna oraz dogodnym dojazdem do międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Projekt architektoniczny obiektu powstał w głowach międzynarodowego zespołu architektonicznego z pracowni Salomon Cordwell Buenz oraz Epstein. Epstein odpowiedzialny jest za takie stołeczne projekty jak Rondo 1, Warsaw Financial Center, Cosmopolitan Tower, Złote Tarasy czy też Konstruktorska Business Center. Salomon Cordwell Buenz natomiast projektował między innymi The Legacy at Millenium Park oraz 111 West Illinois, oba znajdujące się w Chicago.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
peter78 :
wizualki ok, zobaczymy jak się przełożoną na faktyczny wygląd biurowca
4 czerwca 2013 16:38
Caro :
Wizualizacje świetnie się prezentują! Będę śledzić budowę, no i nie mogę się już doczekać efektu końcowego ;)
24 maja 2013 15:41