Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Biegaj z Metropolitanem

Cushman & Wakefield, zarządca biurowca Metropolitan, organizuje cykl treningów biegowych dla najemców.

Znany polski lekkoatleta Mariusz Giżyński został ambasadorem cyklu treningów biegowych, organizowanych przez firmę Cushman & Wakefield dla najemców biurowca Metropolitan w Warszawie.

Projekt odbywa się pod hasłem „Metropolitan biega”. Pierwszy trening odbył się 27 czerwca, a  kolejne biegi będą miały miejsce raz w tygodniu do 3 października. Uczestnicy pokonują trasę w okolicy budynku Metropolitan, na placu Piłsudskiego i na terenie Ogrodu Saskiego. Aby dołączyć do treningów wystarczy być pracownikiem firmy wynajmującej powierzchnie w Metropolitanie i zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. Współorganizatorem akcji jest firma Running Consulting.

Metropolitan biega to unikalny projekt biegowy dla amatorów biegania i ruchu na świeżym powietrzu. Stworzyliśmy cały program przygotowawczy do biegów na 5 i 10 km. Pod koniec lipca uczestnicy programu wystartują na dystansie 5 km podczas Biegu Powstania Warszawskiego. Mariusz Giżyński biega z nami dwa razy w miesiącu, oprócz niego treningi prowadzą doświadczeni trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych, a podczas wybranych treningów spotkamy się również z ekspertami z zakresu fizjoterapii czy żywienia – powiedziała Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami w Cushman & Wakefield.

Biurowiec Metropolitan powstał w 2003 roku i zlokalizowany jest przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Otrzymał wiele prestiżowych nagród, między innymi Nagrodę Królewskiego Brytyjskiego Instytutu Architektów „RIBA Worldwide Award”. W kwietniu 2013 roku projekt zdobył certyfikat środowiskowy BREEAM In-Use z oceną Very Good. Właścicielem budynku, oferującego 38 000 mkw. powierzchni, jest fundusz  Aberdeen Asset Management Deutschland AG. Wybudowała go natomiast firma Hines.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra