Vantage Development S.A. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoKontor logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bank BPH inauguruje otwarcie nowej siedziby w Gdańsku

Nowa siedziba Banku BPH w Gdańsku
Wnętrze kompleksu BPH Office Park
6 września odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu BPH Office Park w Gdańsku, zlokalizowanego przy ul. płk. Jana Pałubickiego.

W inauguracji nowej siedziby Banku BPH uczestniczyli Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, Richard  Gaskin, Prezes Zarządu Banku BPH oraz Arkadiusz Jarocki, Prezes Zarządu firmy EURO STYL, która jest deweloperem obiektu.

W nowej siedzibie docelowo pracować będzie około 2700 osób, do tej pory rozlokowanych w kilku biurowcach na terenie Gdańska. Pierwsi pracownicy do BPH Office Park wprowadzili się na początku lipca. Najpierw zajęte zostaną pierwsze dwa budynki, które już zostały oddane do użytku, a w styczniu 2014 roku użytkownicy wprowadzą się do ostatniego obiektu, wyposażonego w skarbiec i parking podziemny. Bank planuje również przenieść do Gdańska centralę rejestrową.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy.  Liczymy także, że kompleks biurowy BPH Office Park stanie się wizytówką naszego banku – powiedział Richard Gaskin, Prezes Zarządu Banku BPH na uroczystości otwarcia gdańskiej siedziby banku.

Powierzchnie w kompleksie zostały zaaranżowane w systemie open space. By poprawić komfort akustyczny, zastosowano specjalne systemy wygłuszające. Wszystkie budynki w kompleksie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łączna powierzchnia BPH Office Park to ponad 19 000 mkw.

Jakość budownictwa jest ważnym elementem naszej strategii, również realizując tę inwestycję szczególną wagę przywiązywaliśmy do jakości wykonania i zastosowanych materiałów, dzięki czemu sprostaliśmy wysokim wymaganiom naszego klienta w tym zakresie – skomentował Arkadiusz Jarocki Prezes Zarządu firmy EURO STYL realizującej tę inwestycję.

W ramach każdego z trzech budynków zastosowano zestawienia stylistyczne: pop art, natural oraz modern. Elementem wyposażenia wnętrz są wielkoformatowe zdjęcia wykonane przez pracowników banku. W obiekcie zastosowano również takie rozwiązania jak systemy wideokonferencji, zintegrowane systemy rezerwacji sal konferencyjnych i nowoczesna infrastruktura teleinformatyczna z telefonią IP oraz dostępem do sieci poprzez Wi-Fi. Użytkownicy korzystać mogą z kantyny, oferującej głównie zdrową żywność. W ramach programu HealthAhead, mającego na celu propagowanie zdrowego odżywiania, posiłki sprzedawane są w przystępnych cenach. W garażu i przed budynkami znajdują się rowerownie, a entuzjaści dwóch kółek mogą korzystać z szatni i pryszniców. Ponadto, wspólnie z władzami miasta, opracowany został plan ruchu autobusów, w tym nowa linia łącząca siedzibę banku z Gdynią.


0.0
Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz
mantra