Torus logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoCHB14 logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLobos Nieruchomości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Polski projekt doceniony przez Komisję Europejską

Projekt zgłoszony przez Ministerstwo Gospodarski znalazł się w finale międzynarodowego konkursu Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2014.

Opracowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie projekt utworzenia Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób niepełnosprawnych przyczynił się do stworzenia 175 nowych miejsc pracy, w tym 127 dla osób niepełnosprawnych. Ponadto Zakład zapewnia rehabilitację zawodową i społeczną, przygotowuje osoby niepełnosprawne do zatrudnienia na otwartym rynku pracy, organizuje szkolenia zawodowe, a także naukę samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. Zgłoszony przez Ministerstwo Gospodarki do konkursu Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2014, znalazł się w jego finale.

 

Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone w październiku 2014 r. w Neapolu na konferencji pt. SME Assembly „Growth Through Enterprise: The Opportunities Ahead” & 2014 European Enterprise Promotion Awards.

 

Konkurs organizowany jest przez Komisję Europejską od 2006 r. Wyróżnia najlepszych promotorów przedsiębiorstw i przedsiębiorczości w krajach Unii Europejskiej, a także docenia przykłady dobrych zasad i praktyk europejskich firm.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra