GTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoKwiaty dla biura logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoPodium Investment logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Polski projekt doceniony przez Komisję Europejską

Projekt zgłoszony przez Ministerstwo Gospodarski znalazł się w finale międzynarodowego konkursu Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2014.

Opracowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie projekt utworzenia Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób niepełnosprawnych przyczynił się do stworzenia 175 nowych miejsc pracy, w tym 127 dla osób niepełnosprawnych. Ponadto Zakład zapewnia rehabilitację zawodową i społeczną, przygotowuje osoby niepełnosprawne do zatrudnienia na otwartym rynku pracy, organizuje szkolenia zawodowe, a także naukę samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. Zgłoszony przez Ministerstwo Gospodarki do konkursu Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2014, znalazł się w jego finale.

 

Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone w październiku 2014 r. w Neapolu na konferencji pt. SME Assembly „Growth Through Enterprise: The Opportunities Ahead” & 2014 European Enterprise Promotion Awards.

 

Konkurs organizowany jest przez Komisję Europejską od 2006 r. Wyróżnia najlepszych promotorów przedsiębiorstw i przedsiębiorczości w krajach Unii Europejskiej, a także docenia przykłady dobrych zasad i praktyk europejskich firm.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra