Art-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoTorus logoRIS Kotes logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

JLL wyłącznym agentem ds. komercjalizacji CEDET-u

CEDET
CEDET
Międzynarodowa firma doradcza JLL odpowiada za wynajem powierzchni biurowej i handlowej w budynku CEDET w Warszawie, rewitalizowanym i rozbudowywanym przez Immobel.

CEDET to projekt odrestaurowania i rozbudowy zabytkowego, modernistycznego budynku z lat 50- tych, znajdującego się w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Kruczej 50. Po ukończeniu, planowanym na II kwartał 2017 r. inwestycja będzie składać się z dwóch części – zrewitalizowanego dawnego domu handlowego i całkowicie nowego budynku, zlokalizowanego u zbiegu ul. Brackiej i Kruczej.

 

Oferta CEDET-u obejmie 15 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 7 000 mkw. powierzchni handlowej. Za koncepcję architektoniczną odpowiadają pracownie projektowe AMC – Andrzej M. Chołdzyński oraz RKW Rhode Kellermann Wawrowsky.

 

Bardzo się cieszymy z możliwości współpracy przy tak wyjątkowym projekcie, jakim jest rewitalizacja i rozbudowa budynku CEDET. Dzięki takim przedsięwzięciom jak inwestycja Immobel umacnia się handlowe centrum miasta. CEDET stanowi przykład głębokich zmian na stołecznym rynku handlowym, który przechodzi na kolejny etap rozwoju. W Warszawie oprócz galerii handlowych powstają teraz unikalne projekty na ulicach handlowych, a inwestorzy, deweloperzy oraz najemcy widzą potencjał rozwoju swojej działalności w takich lokalizacjach. Warto również zauważyć, że CEDET daje możliwość zaistnienia w centrum miasta najemcom, którzy poszukują wysokiej jakości, większych lokali położonych na głównych ulicach handlowych – komentuje Anna Wysocka, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra