Agrobex Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoSawig Invest Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBREMA Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoTriGranit Corporation logoCity Space logoALLCON INVESTMENT logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zarysowana bryła OVO Wrocław

OVO Wrocław z lotu ptaka
OVO Wrocław powstaje we Wrocławiu przy ul. Podwale 82-91
Konstrukcja futurystycznego kompleksu z corianu jest już w większości gotowa, a niedługo rozpocznie się budowa przedostatniego piętra.

Realizacja konstrukcji OVO Wrocław osiągnęła półmetek w połowie grudnia, kiedy obiekt zaczął wspinać się na wysokość trzeciego piętra. Obecnie znajdujący się nad nim strop jest już w 60 proc. zabetonowany, a robotnicy rozpoczęli montaż szalunków nad tą kondygnacją. Szalunki stropu nad 4 piętrem są wykonane w 30 proc. W najbliższym czasie zostaną zabetonowane. Tym samym powstanie podłoga 5 piętra, czyli przedostatniej kondygnacji OVO Wrocław, na której zlokalizowane będą apartamenty mieszkańców budynku potwierdza Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obecnie trwają też prace instalacyjne na podziemnych kondygnacjach: montaż elektryki i wentylacji, a niedługo rozpocznie się tynkowanie. W przyszłości zlokalizowana będzie tu główna kuchnia hotelu DoubleTree by Hilton, sala balowa i centrum fitness z basenem. Na tym etapie można już zobaczyć zaokrągloną konstrukcję OVO Wrocław, przylegającą do alei Słowackiego, ul. Podwale i Traugutta, a także gmachu Poczty Głównej.

 

OVO Wrocław jest wielofunkcyjnym kompleksem, w którym najdą się apartamenty, penthouse’y (ich cena wynosi od 12 do 20 tys. zł za mkw.), biura, centrum fitness i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton, którego usługi będą dostępne dla mieszkańców i właścicieli biur OVO. Dostępne będą usługi prania, prasowania czy sprzątania. Właściciele penthouse’ów mogą się spodziewać jeszcze więcej. Zamówione w hotelowej restauracji danie zostanie im dostarczone prosto do mieszkania specjalnie w tym celu wydzieloną windą mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. – Luksus spod znaku OVO Wrocław jest poszukiwany. Obecnie właścicieli znalazło już 75 proc. ze 169 apartamentów.

 

Generalnym wykonawcą prac jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, zakładającym, że OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra