HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGłówka Pracuje logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoCity Office logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoTorus logoBusiness House logoTétris Poland logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO PRIME Corporate Center pnie się coraz wyżej

PRIME Corporate Center
PRIME Corporate Center
Powstający przy ul. Grzybowskiej 78 w Warszawie budynek PRIME Corporate Center osiągnął już wysokość 17 pięter.

Firma Warbud, generalny wykonawca inwestycji PRIME Corporate Center zakończył już budowę nadziemnego podium obiektu. Obecnie trwa realizacja konstrukcji kolejnych pięter trzonu wieży. Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem, w tempie jednej kondygnacji naziemnej w ciągu 5 dni, dzięki czemu osiągnięcie docelowej wysokości 23 pięter powinno odbyć się w czerwcu br.

 

Na podziemnych kondygnacjach, przeznaczonych na garaż z ponad 190 miejscami postojowymi, trwają prace tynkarskie i malarskie, wykonana została już większość instalacji. Z kolei na części powierzchni biurowych odbywają się prace murarskie, a także wykonywane są instalacje elektryczne i mechaniczne. W pomieszczeniach technicznych pracownicy Warbudu przygotowują warstwy wykończeniowe posadzek oraz instalują izolację akustyczną. Ponadto rozpoczęły się już przygotowania do przyłączenia instalacji telekomunikacyjnych i grzewczych.

 

W najbliższym czasie rozpoczną się prace wykończeniowe na powierzchni najmu, obejmujące m.in. docelowe rozprowadzenie instalacji, wykonywanie podłóg podniesionych, w późniejszym okresie sufitów podwieszonych oraz pozostałych elementów wykończenia i wyposażenia przeznaczonego dla najemcy. Kolejne tygodnie generalny wykonawca  przeznaczy na kontynuację robót żelbetowych, układanie elewacji, prace wykończeniowe powierzchni wspólnych, instalacje mechaniczne, elektryczne, w tym elektryczne słaboprądowe oraz izolację dachu.

 

Głównym najemcą PRIME Corporate Center został Raiffeisen Polbank, który zajmie ponad 95 proc. powierzchni dostępnej w budynku, w tym całą przestrzeń handlowo-usługową na parterze. Cieszy nas, że budowa PRIME Corporate Center przebiega zgodnie z ustalonym harmonogramem i już w pierwszej połowie 2016 roku bank Raiffeisen Polbank będzie mógł wprowadzić się do swojej nowej głównej siedziby – komentuje Czarek Jarząbek, Współwłaściciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse.

 

PRIME Corporate Center przygotowała pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, współpracująca lokalnie z firmą Epstein. W biurowcu o powierzchni 21 000 mkw., charakteryzującym się przeszkloną elewacją znajdzie się taras z panoramicznym widokiem na Warszawę, parkingiem dla rowerów, wygodnym podjazdem pod główne wejście oraz restauracją. Inwestycja powstaje zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra