Omnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoTorus logoOlivia Business Centre logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoINTERBIURO logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCHB14 logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO PRIME Corporate Center pnie się coraz wyżej

PRIME Corporate Center
PRIME Corporate Center
Powstający przy ul. Grzybowskiej 78 w Warszawie budynek PRIME Corporate Center osiągnął już wysokość 17 pięter.

Firma Warbud, generalny wykonawca inwestycji PRIME Corporate Center zakończył już budowę nadziemnego podium obiektu. Obecnie trwa realizacja konstrukcji kolejnych pięter trzonu wieży. Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem, w tempie jednej kondygnacji naziemnej w ciągu 5 dni, dzięki czemu osiągnięcie docelowej wysokości 23 pięter powinno odbyć się w czerwcu br.

 

Na podziemnych kondygnacjach, przeznaczonych na garaż z ponad 190 miejscami postojowymi, trwają prace tynkarskie i malarskie, wykonana została już większość instalacji. Z kolei na części powierzchni biurowych odbywają się prace murarskie, a także wykonywane są instalacje elektryczne i mechaniczne. W pomieszczeniach technicznych pracownicy Warbudu przygotowują warstwy wykończeniowe posadzek oraz instalują izolację akustyczną. Ponadto rozpoczęły się już przygotowania do przyłączenia instalacji telekomunikacyjnych i grzewczych.

 

W najbliższym czasie rozpoczną się prace wykończeniowe na powierzchni najmu, obejmujące m.in. docelowe rozprowadzenie instalacji, wykonywanie podłóg podniesionych, w późniejszym okresie sufitów podwieszonych oraz pozostałych elementów wykończenia i wyposażenia przeznaczonego dla najemcy. Kolejne tygodnie generalny wykonawca  przeznaczy na kontynuację robót żelbetowych, układanie elewacji, prace wykończeniowe powierzchni wspólnych, instalacje mechaniczne, elektryczne, w tym elektryczne słaboprądowe oraz izolację dachu.

 

Głównym najemcą PRIME Corporate Center został Raiffeisen Polbank, który zajmie ponad 95 proc. powierzchni dostępnej w budynku, w tym całą przestrzeń handlowo-usługową na parterze. Cieszy nas, że budowa PRIME Corporate Center przebiega zgodnie z ustalonym harmonogramem i już w pierwszej połowie 2016 roku bank Raiffeisen Polbank będzie mógł wprowadzić się do swojej nowej głównej siedziby – komentuje Czarek Jarząbek, Współwłaściciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse.

 

PRIME Corporate Center przygotowała pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, współpracująca lokalnie z firmą Epstein. W biurowcu o powierzchni 21 000 mkw., charakteryzującym się przeszkloną elewacją znajdzie się taras z panoramicznym widokiem na Warszawę, parkingiem dla rowerów, wygodnym podjazdem pod główne wejście oraz restauracją. Inwestycja powstaje zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra