Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoRIS Kotes logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO PRIME Corporate Center pnie się coraz wyżej

PRIME Corporate Center
PRIME Corporate Center
Powstający przy ul. Grzybowskiej 78 w Warszawie budynek PRIME Corporate Center osiągnął już wysokość 17 pięter.

Firma Warbud, generalny wykonawca inwestycji PRIME Corporate Center zakończył już budowę nadziemnego podium obiektu. Obecnie trwa realizacja konstrukcji kolejnych pięter trzonu wieży. Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem, w tempie jednej kondygnacji naziemnej w ciągu 5 dni, dzięki czemu osiągnięcie docelowej wysokości 23 pięter powinno odbyć się w czerwcu br.

 

Na podziemnych kondygnacjach, przeznaczonych na garaż z ponad 190 miejscami postojowymi, trwają prace tynkarskie i malarskie, wykonana została już większość instalacji. Z kolei na części powierzchni biurowych odbywają się prace murarskie, a także wykonywane są instalacje elektryczne i mechaniczne. W pomieszczeniach technicznych pracownicy Warbudu przygotowują warstwy wykończeniowe posadzek oraz instalują izolację akustyczną. Ponadto rozpoczęły się już przygotowania do przyłączenia instalacji telekomunikacyjnych i grzewczych.

 

W najbliższym czasie rozpoczną się prace wykończeniowe na powierzchni najmu, obejmujące m.in. docelowe rozprowadzenie instalacji, wykonywanie podłóg podniesionych, w późniejszym okresie sufitów podwieszonych oraz pozostałych elementów wykończenia i wyposażenia przeznaczonego dla najemcy. Kolejne tygodnie generalny wykonawca  przeznaczy na kontynuację robót żelbetowych, układanie elewacji, prace wykończeniowe powierzchni wspólnych, instalacje mechaniczne, elektryczne, w tym elektryczne słaboprądowe oraz izolację dachu.

 

Głównym najemcą PRIME Corporate Center został Raiffeisen Polbank, który zajmie ponad 95 proc. powierzchni dostępnej w budynku, w tym całą przestrzeń handlowo-usługową na parterze. Cieszy nas, że budowa PRIME Corporate Center przebiega zgodnie z ustalonym harmonogramem i już w pierwszej połowie 2016 roku bank Raiffeisen Polbank będzie mógł wprowadzić się do swojej nowej głównej siedziby – komentuje Czarek Jarząbek, Współwłaściciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse.

 

PRIME Corporate Center przygotowała pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, współpracująca lokalnie z firmą Epstein. W biurowcu o powierzchni 21 000 mkw., charakteryzującym się przeszkloną elewacją znajdzie się taras z panoramicznym widokiem na Warszawę, parkingiem dla rowerów, wygodnym podjazdem pod główne wejście oraz restauracją. Inwestycja powstaje zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra