Interbiuro - duży

W Krakowie Warimpex szykuje dwa biurowce

Mogilska Office - wizualizacja
Chopin Office - wizualizacja
Spółka Warimpex, właściciel krakowskiego hotelu Chopin zamierza wybudować dwa biurowce – Chopin Office i Mogilska Office.

Warimpex jest w fazie doprecyzowywania projektów dwóch inwestycji – Chopin Office i Mogilska Office, jakie zamierza zrealizować w stolicy Małopolski. Pierwszy z nich będzie zlokalizowany nieopodal ronda Mogilskiego w sąsiedztwie Hotelu Chopin, a drugi niewiele dalej – na ul. Mogilskiej, na działce sąsiadującej z biurowcem firmy KPR Prodlew. Przygotowywanie koncepcji biurowców dotyczy zarówno ich strony architektonicznej, jak i wykonawczej. Terminy ukończenia obu realizacji nie zostały jeszcze doprecyzowane. Na ten moment inwestor nie zdradza szczegółów inwestycji.

 

Warimpex prowadzi już rozmowy z potencjalnymi najemcami. Niektóre z tych firm wchodzą obecnie na rynek krakowski – mówi Christoph Salzer, Dyrektor Regionalny Warimpeksu.Rynek powierzchni komercyjnych w Polsce nadal charakteryzuje się znaczącym potencjałem rozwoju, który jest szczególnie widoczny w dużych miastach. W przypadku Krakowa powierzchnie biurowe najwyższej klasy, położne w dobrej lokalizacji, są tam ciągle bardzo poszukiwane – dodaje.

 

Warimpex Finanz und Beteiligungs AG to spółka inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie (WXF). Jako jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, jest obecnie właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych o łącznej liczbie ok. 4600 pokoi oraz pięciu budynków komercyjnych i biurowych o powierzchni użytkowej ok. 43 000 mkw. W ciągu ostatnich 25 lat Warimpex zrealizował projekty rozwojowe w sektorze nieruchomości o łącznej wartości ponad 1 mld euro. Spółka działa w 7 krajach europejskich.

 


0.0
Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz