Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoWOMAK HOLDING logoSawig Invest Group logoDorbud S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPartner Capital Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPRO-INVEST S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W Krakowie Warimpex szykuje dwa biurowce

Mogilska Office - wizualizacja
Chopin Office - wizualizacja
Spółka Warimpex, właściciel krakowskiego hotelu Chopin zamierza wybudować dwa biurowce – Chopin Office i Mogilska Office.

Warimpex jest w fazie doprecyzowywania projektów dwóch inwestycji – Chopin Office i Mogilska Office, jakie zamierza zrealizować w stolicy Małopolski. Pierwszy z nich będzie zlokalizowany nieopodal ronda Mogilskiego w sąsiedztwie Hotelu Chopin, a drugi niewiele dalej – na ul. Mogilskiej, na działce sąsiadującej z biurowcem firmy KPR Prodlew. Przygotowywanie koncepcji biurowców dotyczy zarówno ich strony architektonicznej, jak i wykonawczej. Terminy ukończenia obu realizacji nie zostały jeszcze doprecyzowane. Na ten moment inwestor nie zdradza szczegółów inwestycji.

 

Warimpex prowadzi już rozmowy z potencjalnymi najemcami. Niektóre z tych firm wchodzą obecnie na rynek krakowski – mówi Christoph Salzer, Dyrektor Regionalny Warimpeksu.Rynek powierzchni komercyjnych w Polsce nadal charakteryzuje się znaczącym potencjałem rozwoju, który jest szczególnie widoczny w dużych miastach. W przypadku Krakowa powierzchnie biurowe najwyższej klasy, położne w dobrej lokalizacji, są tam ciągle bardzo poszukiwane – dodaje.

 

Warimpex Finanz und Beteiligungs AG to spółka inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie (WXF). Jako jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, jest obecnie właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych o łącznej liczbie ok. 4600 pokoi oraz pięciu budynków komercyjnych i biurowych o powierzchni użytkowej ok. 43 000 mkw. W ciągu ostatnich 25 lat Warimpex zrealizował projekty rozwojowe w sektorze nieruchomości o łącznej wartości ponad 1 mld euro. Spółka działa w 7 krajach europejskich.

 

Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra