Vastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoNowy Styl Group logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLobos Nieruchomości logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKwiaty dla biura logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOnyx Business Point logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

W Łodzi otwarto centrum biznesowe UPS

Magdalena Wierzbicka (menadżer UPS w Łodzi), Marek Cieślak, wiceprezydent Łodzi i Carol Brolley, wiceprezydent UPS, fot. uml.lodz.pl
Goście przybyli na uroczystość otwarcia centrum UPS w Łodzi, fot. uml.lodz.pl
Globalny lider w dziedzinie logistyki otworzył w Łodzi centrum biznesowe. Początkowo zatrudni 140 osób.

Międzynarodowa firma UPS GBS, zajmująca się transportem przesyłek i towarów jest kolejnym inwestorem z sektora BPO, który otworzył w Łodzi nowoczesne centrum obsługi procesów biznesowych.

 

Łódź wybraliśmy przede wszystkim ze względu na dostępność doskonale wykwalifikowanej kadry. Bardzo łatwo było nam znaleźć tu osoby ze znajomością wielu języków – komentuje wiceprezydent UPS GBS Carol Brolley.

 

Początkowo zatrudnienie w centrum będzie wynosiło maksymalnie 140 osób. Władze firmy zapowiadają, że w przyszłości liczba ta będzie się stopniowo zwiększała.

 

Jesteśmy jedną z najlepszych lokalizacji w tej części Europy i pojawienie się takiego typu potentatów w naszym mieście nie powinno nikogo dziwić. Deklaruję również dalsze wsparcie ze strony miasta i wierzę, że nie jest to ostatnia inwestycja – mówi wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak.

 

Nowo otwarte biuro UPS mieści się w University Business Park przy ul. Wólczańskiej 178 w Łodzi. Jest drugim tego typu centrum UPS w Polsce. Pierwsze z nich zlokalizowano we Wrocławiu.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra