Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoRIS Kotes logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

W Łodzi otwarto centrum biznesowe UPS

Magdalena Wierzbicka (menadżer UPS w Łodzi), Marek Cieślak, wiceprezydent Łodzi i Carol Brolley, wiceprezydent UPS, fot. uml.lodz.pl
Goście przybyli na uroczystość otwarcia centrum UPS w Łodzi, fot. uml.lodz.pl
Globalny lider w dziedzinie logistyki otworzył w Łodzi centrum biznesowe. Początkowo zatrudni 140 osób.

Międzynarodowa firma UPS GBS, zajmująca się transportem przesyłek i towarów jest kolejnym inwestorem z sektora BPO, który otworzył w Łodzi nowoczesne centrum obsługi procesów biznesowych.

 

Łódź wybraliśmy przede wszystkim ze względu na dostępność doskonale wykwalifikowanej kadry. Bardzo łatwo było nam znaleźć tu osoby ze znajomością wielu języków – komentuje wiceprezydent UPS GBS Carol Brolley.

 

Początkowo zatrudnienie w centrum będzie wynosiło maksymalnie 140 osób. Władze firmy zapowiadają, że w przyszłości liczba ta będzie się stopniowo zwiększała.

 

Jesteśmy jedną z najlepszych lokalizacji w tej części Europy i pojawienie się takiego typu potentatów w naszym mieście nie powinno nikogo dziwić. Deklaruję również dalsze wsparcie ze strony miasta i wierzę, że nie jest to ostatnia inwestycja – mówi wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak.

 

Nowo otwarte biuro UPS mieści się w University Business Park przy ul. Wólczańskiej 178 w Łodzi. Jest drugim tego typu centrum UPS w Polsce. Pierwsze z nich zlokalizowano we Wrocławiu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra