Business House logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

OVO Wrocław pokrywa się corianem

Budowa OVO Wrocław
OVO Wrocław - wizualizacja nocna
Elewacja OVO Wrocław staje się coraz bardziej obła i gładka. Corian, biały materiał o niezwykłych właściwościach pokrył już ok. 75 proc. jej powierzchni.

Corian jest ekologicznym, trwałym i wyjątkowo estetycznym materiałem, umożliwiającym obiektom budowlanym uzyskanie nietypowego, zaokrąglonego kształtu. Obecnie corian montowany jest na elewacji wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław powstającego w stolicy Dolnego Śląska. Pokrył już ok. 75 proc. budynku.

 

Realizacja OVO Wrocław wielkimi krokami zbliża się ku końcowi, zaplanowanemu na rok 2016. Na placu budowy pracuje obecnie ok. 370 osób, a większość działań prowadzona jest już we wnętrzu obiektu. Trwa wykańczanie pomieszczeń na kondygnacjach podziemnych, tynkowanie sal konferencyjnych oraz kafelkowanie kuchni hotelu DoubleTree by Hilton. Odbywają się również prace na piętrach hotelowych – pierwszym i drugim, zaś na poziomie czwartym, czyli najniższym z trzech pięter apartamentowych montowana jest drewniana stolarka okienna. Tutaj rozpoczęło się także wykańczanie pomieszczeń. Z kolei na piętrze piątym i szóstym kończymy murować ściany działowe i niedługo rozpoczniemy prace instalacyjne – dodaje Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Generalnym wykonawcą OVO Wrocław jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace w tak zwanym systemie design&build, co oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra