Archicom logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoKontor logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoEcho Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe biura w centrum Wrocławia

Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Wrocławski rynek wzbogaci się o nowe powierzchnie biurowe i usługowe. W IV kw. br. na przyjęcie najemców gotowy będzie budynek Rynek 49.

Zlokalizowany w zabytkowych murach kamienicy obiekt dostarczy na wrocławski rynek ponad 2000 mkw. powierzchni najmu. Wnętrza tego budynku zostały przebudowane tak, by odpowiadać współczesnym standardom. Rynek 49 to inwestycja, która integruje nowoczesne wnętrza o komercyjnym przeznaczeniu z zabytkowym otoczeniem budynku.

 

Rynek 49 to budynek pięciopiętrowy. W podziemnej kondygnacji zlokalizowane będą pomieszczenia techniczne. Parter i I piętro obiektu przeznaczone są na powierzchnie usługowe, a wyższe kondygnacje (od II piętra do V) zagospodarowane będą przez biura. Istnieje także możliwość adaptacji poddaszy na przestrzenie biurowe. Zarówno powierzchnie usługowe, jak i biurowe, zaprojektowane są jako przestrzenie typu open space, które najemca może dowolnie zaaranżować. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Immobillo Group.

 

Rynek 49 to zrewitalizowany budynek znajdujący się na działce przy ul. Igielnej. Jest to dawny, zabytkowy dom handlowy, który został wpisany do Rejestru zabytków. Obiekt został zaprojektowany w 1901 r. przez firmę architektoniczną braci Richarda i Paula Ehrlichów dla firmy Trautner. Są oni twórcami fasady, którą można oglądać obecnie. Budynek reprezentuje unikatowy neomanieryzm, czyli styl łączący secesję z manieryzmem. Renowacja obiektu zakończy się pod koniec 2016 r. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra