ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoTorus logoSpectra Development logoGłówka Pracuje logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCHB14 logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Office logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoArchicom logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe biura w centrum Wrocławia

Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Wrocławski rynek wzbogaci się o nowe powierzchnie biurowe i usługowe. W IV kw. br. na przyjęcie najemców gotowy będzie budynek Rynek 49.

Zlokalizowany w zabytkowych murach kamienicy obiekt dostarczy na wrocławski rynek ponad 2000 mkw. powierzchni najmu. Wnętrza tego budynku zostały przebudowane tak, by odpowiadać współczesnym standardom. Rynek 49 to inwestycja, która integruje nowoczesne wnętrza o komercyjnym przeznaczeniu z zabytkowym otoczeniem budynku.

 

Rynek 49 to budynek pięciopiętrowy. W podziemnej kondygnacji zlokalizowane będą pomieszczenia techniczne. Parter i I piętro obiektu przeznaczone są na powierzchnie usługowe, a wyższe kondygnacje (od II piętra do V) zagospodarowane będą przez biura. Istnieje także możliwość adaptacji poddaszy na przestrzenie biurowe. Zarówno powierzchnie usługowe, jak i biurowe, zaprojektowane są jako przestrzenie typu open space, które najemca może dowolnie zaaranżować. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Immobillo Group.

 

Rynek 49 to zrewitalizowany budynek znajdujący się na działce przy ul. Igielnej. Jest to dawny, zabytkowy dom handlowy, który został wpisany do Rejestru zabytków. Obiekt został zaprojektowany w 1901 r. przez firmę architektoniczną braci Richarda i Paula Ehrlichów dla firmy Trautner. Są oni twórcami fasady, którą można oglądać obecnie. Budynek reprezentuje unikatowy neomanieryzm, czyli styl łączący secesję z manieryzmem. Renowacja obiektu zakończy się pod koniec 2016 r. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra