INTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoEcho Investment logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTriGranit Corporation logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoWOMAK HOLDING logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe biura w centrum Wrocławia

Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Wrocławski rynek wzbogaci się o nowe powierzchnie biurowe i usługowe. W IV kw. br. na przyjęcie najemców gotowy będzie budynek Rynek 49.

Zlokalizowany w zabytkowych murach kamienicy obiekt dostarczy na wrocławski rynek ponad 2000 mkw. powierzchni najmu. Wnętrza tego budynku zostały przebudowane tak, by odpowiadać współczesnym standardom. Rynek 49 to inwestycja, która integruje nowoczesne wnętrza o komercyjnym przeznaczeniu z zabytkowym otoczeniem budynku.

 

Rynek 49 to budynek pięciopiętrowy. W podziemnej kondygnacji zlokalizowane będą pomieszczenia techniczne. Parter i I piętro obiektu przeznaczone są na powierzchnie usługowe, a wyższe kondygnacje (od II piętra do V) zagospodarowane będą przez biura. Istnieje także możliwość adaptacji poddaszy na przestrzenie biurowe. Zarówno powierzchnie usługowe, jak i biurowe, zaprojektowane są jako przestrzenie typu open space, które najemca może dowolnie zaaranżować. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Immobillo Group.

 

Rynek 49 to zrewitalizowany budynek znajdujący się na działce przy ul. Igielnej. Jest to dawny, zabytkowy dom handlowy, który został wpisany do Rejestru zabytków. Obiekt został zaprojektowany w 1901 r. przez firmę architektoniczną braci Richarda i Paula Ehrlichów dla firmy Trautner. Są oni twórcami fasady, którą można oglądać obecnie. Budynek reprezentuje unikatowy neomanieryzm, czyli styl łączący secesję z manieryzmem. Renowacja obiektu zakończy się pod koniec 2016 r. 

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra