Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSpectra Development logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoDorbud S.A. logoTorus logoArchicom logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Nowe biura w centrum Wrocławia

Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Nowe biura do wynajęcia we wrocławskim Rynek 49
Wrocławski rynek wzbogaci się o nowe powierzchnie biurowe i usługowe. W IV kw. br. na przyjęcie najemców gotowy będzie budynek Rynek 49.

Zlokalizowany w zabytkowych murach kamienicy obiekt dostarczy na wrocławski rynek ponad 2000 mkw. powierzchni najmu. Wnętrza tego budynku zostały przebudowane tak, by odpowiadać współczesnym standardom. Rynek 49 to inwestycja, która integruje nowoczesne wnętrza o komercyjnym przeznaczeniu z zabytkowym otoczeniem budynku.

 

Rynek 49 to budynek pięciopiętrowy. W podziemnej kondygnacji zlokalizowane będą pomieszczenia techniczne. Parter i I piętro obiektu przeznaczone są na powierzchnie usługowe, a wyższe kondygnacje (od II piętra do V) zagospodarowane będą przez biura. Istnieje także możliwość adaptacji poddaszy na przestrzenie biurowe. Zarówno powierzchnie usługowe, jak i biurowe, zaprojektowane są jako przestrzenie typu open space, które najemca może dowolnie zaaranżować. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Immobillo Group.

 

Rynek 49 to zrewitalizowany budynek znajdujący się na działce przy ul. Igielnej. Jest to dawny, zabytkowy dom handlowy, który został wpisany do Rejestru zabytków. Obiekt został zaprojektowany w 1901 r. przez firmę architektoniczną braci Richarda i Paula Ehrlichów dla firmy Trautner. Są oni twórcami fasady, którą można oglądać obecnie. Budynek reprezentuje unikatowy neomanieryzm, czyli styl łączący secesję z manieryzmem. Renowacja obiektu zakończy się pod koniec 2016 r. 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra