Torus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDorbud S.A. logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoLobos Nieruchomości logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Innowacyjny deweloper

Ghelamco Poland został wyróżniony tytułem Most Innovative Developer w rankingu biznesowym Book of Lists 2016/2017
Ghelamco - Warsaw Spire
Ghelamco Poland został wyróżniony tytułem Most Innovative Developer w rankingu biznesowym Book of Lists 2016/2017. Firma została nagrodzona m.in. za realizowane budynki, pozytywny wpływ na przestrzeń miejską czy wspieranie zrównoważonego rozwoju.

W 21. edycji Book of Lists firma Ghelamco Poland zdobyła specjalne wyróżnienie Spotlight i tytuł Most Innovative Developer za swoje osiągnięcia, w tym za realizację projektu Warsaw Spire.

 

To dla nas wyjątkowy rok. Ukończyliśmy projekt Warsaw Spire, który jest ukoronowaniem 25-letniej działalności Ghelamco w Polsce. Wraz z Warsaw Spire oddaliśmy plac Europejski dla mieszkańców miasta i zmieniliśmy biznesową mapę stolicy. Od lat jesteśmy trendsetterem i liderem na rynku. Cieszy nas bardzo, że nasza wizja, odwaga i innowacyjne podejście zostały wyróżnione, a nasze działania stają się kierunkowskazem rozwoju dla całego sektora nieruchomości w Polsce – komentuje Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco CEE.

 

Ghelamco to jeden z czołowych deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Przez 25 lata obecności w Polsce firma oddała do użytku 1 100 000 mkw. powierzchni, a w realizacji są kolejne projekty. Ghelamco wspiera także kulturę i sztukę. Firma założyła np. Fundację Sztuka w Mieście, której celem jest realizacja zadań zmierzających do podniesienia jakości przestrzeni miejskiej. Ghelamco jest także pomysłodawcą wyjątkowego projektu Nowa Towarowa, który dąży do zmiany wizerunku jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych w Warszawie.

 

Ranking Book of Lists wydawany jest przez Valkea Media od 1995 r. Jest to najdłużej obecny na rynku ranking biznesowy. Dotyczy on głównych sektorów gospodarstw, w tym także właśnie rynku nieruchomości. 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra