Forbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoRIS Kotes logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoGTV Lighting logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Ghelamco Poland w Warsaw Spire

Firma Ghelamco przenosi swoją siedzibę do Warsaw Spire.
Dziś (12 września br.) firma Ghelamco przeniosła siedzibę do swojej flagowej inwestycji w Polsce, czyli do kompleksu biurowego Warsaw Spire. Plac Europejski 1 stał się więc nowym adresem dewelopera.

Na 41 piętrze biurowca Warsaw Spire swoją siedzibę ulokowała firma Ghelamco. Do tej pory jej biuro znajdowało się w budynku Mokotów Nova przy ul. Wołoskiej. Pracownicy dewelopera do dyspozycji będą mieć nie tylko powierzchnię biurową certyfikowaną w BREEAM na poziomie Excellent, ale i wszystkie udogodnienia placu Europejskiego. Nowe biuro znajduje sie na 41. piętrze kompleksu Warsaw Spire, czyli na wysokości 150 metrów nad Warszawą (jest to o 36 m wyżej niż taras widokowy w PKiN). 

Biuro Ghelamco zostało zaprojektowane wg trendów w stylu „przyszłość” zgodnie z hasłem dewelopera „We create the future today”. O tym jakie pokoje do pracy, wypoczynku i relaksu powstaną w nowym miejscu pracy zdecydowali wspólnie Pracownicy. Pomieszczenia nawiązują do pasji zespołu, np. kuchnia przypomina boisko do golfa a sala konferencyjna inspirowana jest twórczością U2. W kilku miejscach w biurze pojawia się też hasło „Kocham Warszawę”.

Ghelamco Poland to jedna z największych firm na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie zrównoważonego budownictwa oraz kreowania przestrzeni publicznej. W ciągu 25 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma dostarczyła 1 000 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Wolumen sprzedaży zrealizowanych projektów przekracza 1,3 mld EUR. Ghelamco Poland posiada reputację lidera zrównoważonego budownictwa na polskim rynku, ponieważ potwierdza osiem certyfikatów BREEAM przyznanych projektom o łącznej powierzchni 320 000 mkw. Firma od lat podejmuje się mecenatu nad różnymi wydarzeniami kulturalnymi i artystycznymi. W tym celu powołała do życia Fundację Sztuka w Mieście. Ghelamco jest także pomysłodawcą wyjątkowego projektu Nowa Towarowa, który dąży do zmiany wizerunku jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych w Warszawie. Dokonania firmy zostały wyróżnione wieloma nagrodami, m.in. kilkukrotnym tytułem Dewelopera roku w Polsce, czy tytułem Most Innovative Developer w rankingu biznesowym Book of Lists 2016/2017. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra