Spectra Development logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoGłówka Pracuje logoGTV Lighting logoCity Office logoGhelamco Poland logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoTorus logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Ghelamco Poland w Warsaw Spire

Firma Ghelamco przenosi swoją siedzibę do Warsaw Spire.
Dziś (12 września br.) firma Ghelamco przeniosła siedzibę do swojej flagowej inwestycji w Polsce, czyli do kompleksu biurowego Warsaw Spire. Plac Europejski 1 stał się więc nowym adresem dewelopera.

Na 41 piętrze biurowca Warsaw Spire swoją siedzibę ulokowała firma Ghelamco. Do tej pory jej biuro znajdowało się w budynku Mokotów Nova przy ul. Wołoskiej. Pracownicy dewelopera do dyspozycji będą mieć nie tylko powierzchnię biurową certyfikowaną w BREEAM na poziomie Excellent, ale i wszystkie udogodnienia placu Europejskiego. Nowe biuro znajduje sie na 41. piętrze kompleksu Warsaw Spire, czyli na wysokości 150 metrów nad Warszawą (jest to o 36 m wyżej niż taras widokowy w PKiN). 

Biuro Ghelamco zostało zaprojektowane wg trendów w stylu „przyszłość” zgodnie z hasłem dewelopera „We create the future today”. O tym jakie pokoje do pracy, wypoczynku i relaksu powstaną w nowym miejscu pracy zdecydowali wspólnie Pracownicy. Pomieszczenia nawiązują do pasji zespołu, np. kuchnia przypomina boisko do golfa a sala konferencyjna inspirowana jest twórczością U2. W kilku miejscach w biurze pojawia się też hasło „Kocham Warszawę”.

Ghelamco Poland to jedna z największych firm na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie zrównoważonego budownictwa oraz kreowania przestrzeni publicznej. W ciągu 25 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma dostarczyła 1 000 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Wolumen sprzedaży zrealizowanych projektów przekracza 1,3 mld EUR. Ghelamco Poland posiada reputację lidera zrównoważonego budownictwa na polskim rynku, ponieważ potwierdza osiem certyfikatów BREEAM przyznanych projektom o łącznej powierzchni 320 000 mkw. Firma od lat podejmuje się mecenatu nad różnymi wydarzeniami kulturalnymi i artystycznymi. W tym celu powołała do życia Fundację Sztuka w Mieście. Ghelamco jest także pomysłodawcą wyjątkowego projektu Nowa Towarowa, który dąży do zmiany wizerunku jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych w Warszawie. Dokonania firmy zostały wyróżnione wieloma nagrodami, m.in. kilkukrotnym tytułem Dewelopera roku w Polsce, czy tytułem Most Innovative Developer w rankingu biznesowym Book of Lists 2016/2017. 

Napisz pierwszy komentarz
mantra