bcb wrzesień 2020

Jak śniadanie to w biurowcu Silesia Star

Marka Deli Sandwich jest nowym najemcą w biurowcu Silesia Star
Marka Deli Sandwich jest nowym najemcą w biurowcu Silesia Star
W biurowcu Silesia Star w Katowicach rozpoczęła działalność marka Deli Sandwich. Kawiarnia znajduje się na niemal 200 mkw. powierzchni na parterze budynku A.

Oferta Deli Sandwich skierowana jest głównie do pracowników biur, urzędów i instytucji zlokalizowanych w centrum miasta. Koncepcja marki zakłada połączenie cukierni, piekarni oraz kawiarni. W Deli Sandwich jesteśmy specjalistami od śniadań, najważniejszego posiłku dnia. Startujemy od wczesnych godzin porannych z kawą na przebudzenie w korzystnej cenie, na miejscu wypiekamy croissanty i bajgle, szykujemy kanapki. Codziennie staramy się zaskakiwać klientów – w sezonie zimowym zapraszamy na szarlotkę, piernik i brownie, na wiosnę zaproponujemy lekkie ciasta z owocami. Jesteśmy przekonani, że Deli Sandwich stanie się ulubionym miejscem spotkań pracowników Silesia Star – mówi Izabela Domaradzka, koordynator projektów, Grupa Gastromall.

 

Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączył Deli Sandwich. Koncept jest nowy i świetnie wpisuje się w potrzeby pracowników naszego biurowca. Mamy nadzieję, że nowa kawiarnia będzie typowym miejscem spotkań biznesowych czy odskocznią od pracy, gdzie każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu podczas śniadania, lunchu czy pijąc kawę wykonaną przez profesjonalnego baristę. Marka wraz z restauracją Olimp, która serwuje kuchnię polską i światową, uzupełnia ofertę gastronomiczną dla naszych najemców – mówi Joanna Kozieł, specjalista ds. komercjalizacji LC Corp. 

 

Biurowiec Silesia Star znajduje się w centrum Katowic. Projekt składa się z dwóch 8-kondygnacych budynków, które połączone są obszernym pasażem handlowo - usługowym. Obiekt posiada parking obejmujący 250 miejsc postojowych, zlokalizowany w części parterowej i podziemnej kompleksu. Łączna powierzchnia najmu budynku wynosi 27 000 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz