bcb wrzesień 2020

EKO Kolejne certyfikaty w portfolio CA IMMO

Biurowiec Wspólna 47/49
Biurowiec Wspólna 47/49
Od kilku lat CA IMMO konsekwentnie wdraża ekologiczne certyfikaty w swoich budynkach. Mogą się nimi pochwalić również biurowce Saski Point oraz Wspólna 47/49.

Zgodnie ze strategią spółki CA IMMO wyróżnienia BREEAM in Use posiadają już biurowce Warsaw Towers oraz Saski Crescent. Teraz certyfikatami mogą się pochwalić dwa kolejne biurowce z portfolio inwestora: Saski Point oraz Wspólna 47/49.

 

Biurowiec Saski Point zlokalizowany jest przy zbiegu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej. Obiekt oferuje 8300 mkw. powierzchni biurowej. Biurowiec otrzymał ocenę very good w kategoriach „asset performance” oraz „building management”.

 

Z kolei Wspólna 47/49 to 7-piętrowy biurowiec, który znajduje się przy ulicy Wspólnej u zbiegu z Marszałkowską. Łączna powierzchnia biurowa obiektu wynosi 7600 mkw. Budynek otrzymał wynik excellent w kategorii „asset performance” oraz very good w „building management”

 

Wdrażanie certyfikacji w naszych obiektach to efekt globalnej polityki firmy. Na bieżąco analizujemy stan techniczny naszych obiektów i razem z zarządcą, spółką Cushman & Wakefield, dokładamy wszelkich starań, by usprawnić procesy zarządzania budynkami. Certyfikacja, w tym przypadku BREEAM, to naturalny krok w trosce o środowisko, które dla nas - inwestora o świadomości ekologicznej, jest szczególnie istotne – mówi Agata Wołos, Asset Manager w CA IMMO.

 

W portfolio CA IMMO, znajdują się następujące budynki: Warsaw Towers, Bitwy Warszawskiej Business Center, Saski Crescent, Saski Point, Sienna Center, oraz Wspólna 47/49 w Warszawie, a także Avia w Krakowie. Łącznie CA IMMO w Polsce zarządza ponad 100 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. 

 


0.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz