Interbiuro - duży

Rośnie kolejna Olivia!

Biurowiec Olivia Seven
Olivia Business Centre z kolejną inwestycją – powstaje Olivia Seven. Nowe biura będą gotowe już w pierwszym półroczu 2018 r.

W wielofunkcyjnym projekcie, jakim jest Olivia Business Centre rozpoczęto realizację kolejnej inwestycji. Równolegle z biurowcem Olivia Star powstaje obiekt Olivia Seven. Budynek zaoferuje niemal 30 000 mkw. łącznej powierzchni na wynajem. Tym samym powiększy on dostępną w OBC przestrzeń dedykowaną firmom do niemal 150 000 mkw.(wliczając obiekt Olivia Star). Zakończenie prac nad „siódemką” planowane jest na przełomie I i II kw. 2018 r. 

 

Olivia Seven powstaje bezpośrednio przy al. Grunwaldzkiej, tuż obok biurowca Olivia Six. Po zakończeniu budowy kompleks Olivia Business Centre stanie się największą inwestycją biurową w Polsce. Biurowiec Olivia Seven będzie miał 55 m wysokości, 15 kondygnacji naziemnych i 3-poziomowy parking podziemny. Zastosowane w „siódemce” rozwiązania techniczne będą oceniane w systemie certyfikacji ekologicznej BREEAM. W przyszłości obiekt Olivia Seven będzie łączył się z dwoma kolejnymi budynkami, które powstaną w głębi działki przy al. Grunwaldzkiej. 

 

Seven i Star to dodatkowe możliwości rozwoju biznesu na Pomorzu i dodatkowe miejsca pracy. Od siedmiu lat tworzymy w Trójmieście dynamiczne, sprzyjające przedsiębiorcom centrum. Wiemy, że o sukcesie globalnych marek, firm sektora MSP, czy startupów decydują zróżnicowane czynniki. Dbamy więc o zapewnienie im optymalnych warunków prowadzenia działalności. I nie chodzi tu tylko o wysokiej klasy biura. Gwarantujemy m.in. dostęp do instytucji wsparcia biznesu, firm IT, HR, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Olivia Business Centre miało być i jest dziś portalem dla biznesu. I tu doskonale udaje się biznes. – mówi Maciej Grabski, prezes i inwestor Olivia Business Centre. 

 

Ukończone budynki kompleksu biurowego Olivia Business Centre to: Olivia Gate (2011), Olivia Point & Olivia Tower (2013), Olivia Four (2014) i Olivia Six (2015). Biurowce te otaczają wewnętrzne patio z zielenią i małą architekturą. Co więcej, pomiędzy budowanymi obecnie Olivia Star i Olivia Seven powstanie dodatkowe patio. Wszystkie obiekty posiadają certyfikaty ekologiczne BREEAM na poziomie Very Good lub Excellent. 

 

Budowa siódmego budynku centrum ma zapewnić na jednej kondygnacji wielkie przestrzenie przeznaczone dla dużych najemców. Powierzchnia piętra wyniesie prawie 2 tys. mkw. Inwestorzy obecni już na Pomorzu i ci, którzy chcą rozpocząć tu działalność muszą mieć pewność, że w Olivia Business Centre znajdą dokładnie takie warunki, jakich potrzebują – podkreśla Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre. – Zainteresowanie „siódemką” jest tak duże, że już teraz, choć dopiero powstają fundamenty budynku, 30 proc. jego powierzchni jest objętych wstępnymi rezerwacjami.

 

Olivia Seven w liczbach:

Wysokość: 55 metrów


Liczba kondygnacji naziemnych: 15


Liczba kondygnacji podziemnych: 3


Powierzchnia do wynajęcia: 28 tys. mkw.


Powierzchnia piętra: 1900 mkw.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz