Tork

QIAGEN z jeszcze większym biurem w Sky Tower

Sky Tower
Sky Tower
Centrum usług wspólnych firmy QIAGEN zdecydowało się na drugie powiększenie powierzchni najmu we wrocławskim Sky Tower.

Jest to kolejne powiększenie powierzchni najmu w Sky Tower dokonane przez centrum usług wspólnych firmy QIAGEN. Pierwsze zwiększenie metrażu najmu wiązało się z przedłużeniem umowy pod koniec 2016 r. Jednak ze względu na rozwój biznesowy najemca zdecydował się na kolejne zwiększenie powierzchni biura. Łączny metraż najmu po powiększeniu to około 4000 mkw.

Dla naszego najemcy bardzo ważna jest dynamika i elastyczność współpracy. Zapotrzebowanie na powierzchnię biurową stale rośnie, dlatego też staramy się na bieżąco reagować na potrzeby naszego klienta. Dodatkowa powierzchnia dla firmy QIAGEN będzie łączyła komfort z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, co pozwoli na pracę w przyjaznym otoczeniu dla kolejnych pracowników – mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor ds. Najmu, LC Corp SA.


Firma Qiagen Business Services to przykład dynamicznie rozwijającej się organizacji, co pociąga za sobą coraz większe zapotrzebowanie na nową powierzchnię biurową. W projektach wielofunkcyjnych takich jak Sky Tower istnieje możliwość adaptacji powierzchni i zmiana jej przeznaczenia np. z handlowego na biurowe, tak by odpowiadała na potrzeby najemców. Lokalizacja biura w Sky Tower stanowi też narzędzie marketingowe w pozyskiwaniu talentów z rynku pracy – jest charakterystycznym, rozpoznawalnym i atrakcyjnym miejscem, z doskonałym zapleczem handlowo-usługowym oraz bardzo dobrze skomunikowanym, co na rynku pracownika jest niewątpliwym atutem – mówi Paweł Boczar, Zastępca Dyrektora, BKGE Office Services, CBRE 


Biurowiec Sky Tower należy do najwyższego w Polsce kompleksu architektonicznego (mierzy on 212 m), w skład którego wchodzi także część mieszkalna i galeria handlowa. Przestrzeń biurowa to powierzchnia 32 500 mkw., galeria handlowa - 25 000 mkw., część mieszkalna składa się natomiast z 240 apartamentów.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra