Interbiuro - duży

Lunch w stylu retro

RETRO Office House - wizualizacja
RETRO Office House - wizualizacja
Biurowiec Retro Office House wzbogacił swoją ofertę usługową o najemcę gastronomicznego. We wrocławskiej inwestycja LC Corp SA zostanie otwarty lokal Connect Lunch Bar.

Connect Lunch Bar otworzy pierwszy lokal we Wrocławiu. Jest to nowa marka, która specjalizuje się w oferowaniu usług gastronomicznych dla biurowców. Umowa najmu została podpisana w kwietniu br. Obecnie najemca przygotowuje plany aranżacyjne wnętrza. Lokal swoją działalność rozpocznie w II kw. 2018 r. Connect Lunch Bar będzie zajmować na parterze obiektu ok. 235 mkw. powierzchni. Oferta lokalu będzie udogodnieniem dla przyszłych pracowników biur. Do dyspozycji klientów będzie również dostępne całoroczne patio ze stolikami. 

Naszym zadaniem było stworzenie komplementarnej oferty dla pracowników biurowca, którzy będą chcieli skorzystać z kantyny, oferującej smaczne i świeże posiłki. Staramy się tak zaplanować przestrzeń usługową, aby każdy pracownik z chęcią wybierał posiłki na miejscu, spotykał się tam na kawę czy lunch biznesowy – mówi Joanna Kozieł, Specjalista Ds. Komercjalizacji, LC Corp SA.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą gastronomiczną skupioną na usługach cateringowych w biurowcach klasy A. Nasze kantyny to spokojne i niezobowiązujące miejsce na biznesowy lunch lub prywatne spotkania. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych potraw (produkty dostarczane są codziennie, posiłki są przygotowywane każdego dnia, nie odgrzewamy potraw), spełni oczekiwania najbardziej wymagających pracowników biur Retro Office House. Projekt aranżacji wnętrza będzie również nawiązywał do charakteru inwestycji, czyli stylu retro, co na pewno spodoba się klientom – mówi Marek Dębicki, Właściciel, Connect Lunch Bar. 

Retro Office House to budynek o charakterze biurowo-usługowym, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Wrocławia. Biurowiec składa się z 6 kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej. Na parterze obiektu znajduje się część handlowo-usługowa. Budynek oferuje 20 700 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates.

 


0.0
Tagi: LC Corp RETRO
Napisz pierwszy komentarz