JLL wyłącznym agentem ds. wynajmu The Warsaw HUB

The Warsaw HUB
The Warsaw HUB
Za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w najnowszej inwestycji Ghelamco w Polsce – The Warsaw HUB, będzie odpowiedzialna firma JLL.

The Warsaw HUB to kompleks składający się z trzech wieżowców. Powstaje on w biznesowym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Prostej i Towarowej. Kompleks łącznie zaoferuje ok. 113 000 mkw. wielofunkcyjnej przestrzeni. Będą tu znajdować się nie tylko powierzchnie biurowe, ale również centrum konferencyjne, sportowe, hotele. Najemcy będą mieć dostęp do szerokiej oferty handlowej, usługowej i restauracyjnej (liczącej ok. 6 000 mkw.). 

The Warsaw HUB będzie w pełni odpowiadał na potrzeby nowoczesnych, kreatywnych oraz innowacyjnych firm, poszukujących najwyższej jakości rozwiązań. To kolejny projekt firmy Ghelamco, który kreuje nowe, biznesowe centrum Warszawy w rejonie ronda Daszyńskiego – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland. 

W The Warsaw HUB swoją siedzibę będzie miał The Heart, czyli pierwsza zlokalizowana w Polsce, działająca na europejską skalę platforma start-upowa łącząca innowacyjne firmy technologiczne z największymi polskimi, regionalnymi i globalnymi korporacjami. Kompleks zaoferuje najemcom wysokiej jakości przestrzeń co-workingową – MeetDistrict.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuacji owocnej współpracy z Ghelamco. Po spektakularnym sukcesie Warsaw Spire, przyszedł czas na The Warsaw HUB, który będzie niezwykle innowacyjnym projektem, charakteryzującym się wyposażeniem w najnowocześniejsze technologie, najwyższym standardem powierzchni, szeroką ofertą usługową i niebanalną przestrzenią publiczną – powiedział Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

The Warsaw HUB zaoferuje najemcom różne innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak np. dostęp do budynku przy użyciu smartfonów, parking wyposażony w system rozpoznawania samochodów, myjnię i stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. 

Kompleks będzie również charakteryzować szeroka oferta handlowo-gastronomiczna. Oferta w ramach The Warsaw HUB obejmie m.in. market spożywczy, drogerię, usługi i inne punkty niezbędne dla komfortu przyszłych najemców. Planowana jest również rozwinięta część gastronomiczna – obejmująca oryginalne koncepty restauracyjne i kawiarniane – dodaje Mariusz Czerwiak, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Deweloper zadba także o tkankę miejską. Wzdłuż kompleksu, zarówno od strony ulicy Towarowej, jak i od jego zaplecza, powstanie przestrzeń publiczna w postaci miejskich pasaży. Podobnie jak w przypadku placu Europejskiego, zlokalizowane tu zostaną kawiarnie, restauracje i punkty usługowe. Jako pierwszy budynek w Polsce The Warsaw HUB będzie posiadał również bezpośrednie wejście na stację II linii metra. 

Projekt kompleksu powstał w pracowni architektonicznej Andrzeja M. Chołdzyńskiego. Budowa The Warsaw HUB rozpoczęła pod koniec zeszłego roku, a termin zakończenia inwestycji planowany jest w I kw. 2020 roku. Za komercjalizację obiektu odpowiadają eksperci z Działów Wynajmu Powierzchni Biurowych i Handlowych w JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz