Przedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoRIS Kotes logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Warsaw Spire doceniony przez Czechów

Warsaw Spire został nagrodzony w czeskim konkursie architektoniczno-budowlanym Stavba Roku.
Warsaw Spire został nagrodzony w prestiżowym czeskim konkursie architektoniczno-budowlanym Stavba Roku.

Po raz kolejny wieżowiec Warsaw Spire został doceniony i wyróżniony poza granicami Polski. Flagowy projekt Ghelamco Poland otrzymał statuetkę w kategorii Zagraniczny Budynek Roku w konkursie Stavba Roku .

Cieszymy się, że nowoczesna architektura Warsaw Spire i zastosowane w nim innowacyjne rozwiązania zostały docenione przez czeską branżę architektoniczno-budowlaną – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią. – To nie pierwszy raz, kiedy Warsaw Spire jest wyróżniany w zagranicznym konkursie, pozycjonując nasz projekt wśród światowej czołówki budynków biurowych – dodaje. 

Warsaw Spire to nie tylko flagowa inwestycja firmy Ghelamco Poland. Jest to także obiekt, który poniekąd stanowi ikonę dynamicznie rozwijającej się stolicy Polski. Jest on obecnie najwyższym i największym kompleksem biurowym w Polsce (220 m wysokości, 109 000 mkw. powierzchni biurowej). Integralną częścią projektu jest plac Europejski, czyli zrealizowana na prywatnej działce dewelopera przestrzeń publiczna zaprojektowana z myślą o mieszkańcach Warszawy. Warsaw Spire jest obecnie skomercjalizowany już w ponad 95 proc. powierzchni.

Konkurs Stavba Roku należy do grona najbardziej prestiżowych konkursów architektoniczno-budowlanych w Republice Czeskiej. Jest on organizowany już od 25 lat przez Fundację Rozwoju Architektury i Budownictwa. Zgłaszane do konkursu inwestycje rywalizują ze sobą w dwóch kategoriach: Budynek Roku i Zagraniczny Budynek Roku. Patronat nad konkursem sprawuje czeskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra