Interbiuro - duży

Dopełnią pierwszy budynek

Generation Park (budynek X)
Generation Park (budynek X)
Citi Service Center Poland dopełnia pierwszy budynek Generation Park. Dzięki ekspansji zespół centrum usług wspólnych Citi stworzy w Warszawie jedno z największych takich centrów firmy na świecie.

Citi Service Center Poland to największy dotychczasowy najemca Generation Park. Co więcej, postanowił on wprowadzić się także na pozostałą powierzchnię biurową dostępną w pierwszym budynku projektu Skanska. Będzie to ekspansja o dodatkowe 5200 mkw. Dzięki niej zespół centrum usług wspólnych Citi zajmie w sumie niemal 19 000 mkw., a tym samym stanie się on jednym z największych tego typu centrów firmy na świecie. W negocjacjach najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Citi Service Center Poland rozpocznie stopniowe wprowadzanie się do Generation Park X jeszcze w grudniu br., tak aby do kwietnia 2018 zająć całą wynajętą powierzchnię. 

Citi Service Center Poland jest obecny w Polsce od 2005 roku. Byliśmy jednym z pierwszych, którzy dostrzegli potencjał Polski i jej kapitału ludzkiego w branży usług biznesowych. Od tego czasu dużo się zmieniło – dziś zatrudniamy ponad 4 tysiące osób, jesteśmy zespołem realizującym złożone operacje i usługi na rzecz klientów w kilkudziesięciu krajach na świecie. Niezmiennie to nasi pracownicy stoją za tym sukcesem dynamicznego wzrostu. W tak różnorodnej i młodej organizacji, gdzie ponad 80 proc. zespołu stanowią Millenialsi, a 12 proc. to obcokrajowcy, konsekwentnie inwestujemy w komfort pracowników. Stąd decyzja o naszej obecności w nowoczesnych przestrzeniach budynku przy Rondzie Daszyńskiego, gdzie możemy zaoferować warunki optymalne do realizacji pracy w systemie CitiWorks, inspirowanym najlepszymi praktykami z Doliny Krzemowej – powiedziała Iwona Dudzińska, Citi Service Center Poland Head.

Dzięki obu umowom obejmującym w sumie niemal 19 000 mkw. Citi Service Center Poland stanie się jednym z największych najemców biurowych Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Generation Park powstaje przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Kompleks będzie składał się z trzech budynków X, Y (wieża) i Z. Obecnie trwają prace wykończeniowe pięter biurowych budynku X oraz prace przygotowawcze do dwóch kolejnych budynków Y i Z. Budynek X ma uzyskać pozwolenie na użytkowanie na przełomie listopada i grudnia. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu będzie wynosić 84 000 mkw. (X: 21 000 mkw., Y: 44 000 mkw., Z: 19 000 mkw.). Projekt otrzyma certyfikat LEED na poziomie Platinum. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Skanska S.A., a autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci

 

Generation Park (plac budowy z góry)

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz