Assa Abloy

TOP 10, czyli najchętniej czytane artykuły

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Styczeń to czas podsumowań minionego roku. Nie może zatem zabraknąć listy najczęściej czytanych przez Was artykułów. Przedstawiamy 10 tekstów, które wzbudziły Wasze największe zainteresowanie w 2017 r.

Oto pierwsza dziesiątka artykułów, które były najbardziej popularne w ubiegłym roku:

 

1. Warsaw Spire nagrodzony „nieruchomościowym Oscarem”

 

Do Ghelamco Poland trafiła nagroda główna MIPIM Awards 2017 – najbardziej prestiżowego konkursu w branży nieruchomości na świecie. Warsaw Spire został uznany za najlepszy światowy projekt, wygrywając z 250 obiektami z 44 krajów.

 

2. Onyx otwarty na najemców

 

Onyx Business Point został oficjalnie otwarty. To pierwszy tak nowoczesny biurowiec w Pile.

3. Sportowy duch biurowca

 

Co wspólnego mają ze sobą sport i biurowce? Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że nic ich nie łączy, jednak to tylko pozory...
​„Sport to zdrowie” to nie tylko powszechnie znane powiedzenie. Aktywność fizyczna rzeczywiście korzystnie wpływa na zdrowie, kondycję czy samopoczucie. Odpowiednia infrastruktura i bogata oferta dla miłośników sportu coraz częściej dostępna jest właśnie w biurowcach.

4. Chillout w specjalnej strefie

 

Strefy chilloutu pełnią ważną rolę w przestrzeni biurowej wielu firm. Takie miejsca pozwalają na odpoczynek pracowników oraz stanowią miejsce spotkań. Czym się charakteryzują? Jakie są trendy w ich aranżacji? O strefach chilloutu rozmawiamy z mgr inż. arch. Katarzyną Klimek z firmy MDD.

5. Najemcy szukają udogodnień

 

Dostępne na terenie biurowców usługi ułatwiają codzienne życie najemców. Jaka jest oferta współczesnych obiektów biurowych?

 

  • 1
  • 2

5.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz