bcb wrzesień 2020

Warsaw Spire nagrodzony „nieruchomościowym Oscarem”

Warsaw Spire
Warsaw Spire
Do Ghelamco Poland trafiła nagroda główna MIPIM Awards 2017 – najbardziej prestiżowego konkursu w branży nieruchomości na świecie. Warsaw Spire został uznany za najlepszy światowy projekt, wygrywając z 250 obiektami z 44 krajów.

Obiekt Warsaw Spire to jedyna polska inwestycja nominowana w tegorocznym konkursie. Biurowiec został nagrodzony w kategorii najlepszej inwestycji biurowej, wygrywając z projektami z Londynu, Rzymu i Shenzhen. 

 

Francuskie Cannes zamienia się w stolicę światowego rynku nieruchomości już od ponad 30 lat. Na targach MIPIM spotykają się deweloperzy, wykonawcy, inwestorzy, doradcy i inni eksperci rynku nieruchomości z całego świata. Targom towarzyszy również konkurs MIPIM Awards, w którym wyróżnione zostają najlepsze światowe inwestycje. 


W tym roku ta prestiżowa statuetka rynku nieruchomości trafiła do Ghelamco Poland. Przez jury oraz uczestników targów obiekt Warsaw Spire został uznany za najlepszy światowy projekt w kategorii Best Office & Business Development. 

 

Najważniejsze wyróżnienie rynku nieruchomości, jakim jest MIPIM Awards 2017, to ukoronowanie pracy Ghelamco Poland i wszystkich zespołów, które wraz z nami zrealizowały tę inwestycję. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uwierzyli w naszą wizję, wkładając w projekt Warsaw Spire swoją wiedzę, czas i serce. Inwestycja ta zmieniła oblicze Warszawy i stała się światowym symbolem nowego myślenia o budownictwie komercyjnym – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE. 

 

Warsaw Spire to flagowy projekt belgijskiego dewelopera. Kompleks jest największym i najwyższym obiektem biurowym w Polsce (mierzy 220 m wysokości i ma 109 000 mkw. powierzchni biurowej). W niespełna rok po ukończeniu budowy inwestycja jest wynajęta w ponad 95 proc. Do najemców kompleksu należą: Adecco Poland, Benefit Systems, Bilfinger, BNP Paribas Securities Services, Calypso, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, Compare King, Daftcode, Eleven Sports Network, Frontex, Ghelamco Poland, HSG Facility Management, JLL, MasterCard, Samsung oraz The Heart Warsaw. Integralną częścią Warsaw Spire jest plac Europejski, czyli przestrzeń miejska, która powstała u stóp wieżowca. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz