Assa Abloy

Diamenty dla Ghelamco

Ghelamco Poland zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”
Ghelamco Poland zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”
Ghelamco Poland zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”.

Nagroda została wręczona podczas gali wieńczącej konferencję “Infrastruktura Polska & Budownictwo” zorganizowaną przez Executive Club. Jury konkursu przyznało nagrody w dziewięciu kategoriach. W jednej z kategorii została doceniona firma Ghelamco Poland, która zyskała tytuł „Lidera Zrównoważonego Budownictwa”. Tym samym zostały nagrodzone działania firmy, które są zgodne z najwyższymi standardami środowiskowymi, społecznymi oraz realizacja projektów komercyjnych w duchu zielonego budownictwa.

Wszystkie inwestycje Ghelamco Poland realizowane są zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, dlatego nagroda w konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” to dla nas powód do dumy i ogromne wyróżnienie – mówi Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Ghelamco Poland to pierwszy deweloper w Polsce, który uzyskał certyfikat BREEAM dla inwestycji biurowej. W 2010 r. otrzymał go Trinity Park. Obecnie wszystkie realizacje firmy wznoszone są według zasad zrównoważonego budownictwa i zgodnie z wytycznymi certyfikacji BREEAM. Wśród zielonych inwestycji dewelopera można wymienić chociażby Warsaw Spire i Wołoska 24 (certyfikaty BREEAM na poziomie Excellent). W budowie obecnie jest projekt The Warsaw HUB, w którym zostaną zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i ekologiczne. 

W konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” nagrody przyznawane są osobom i firmom z branż infrastruktury i budownictwa, które wyróżniły się osiągnięciami, efektywnością biznesową oraz innowacyjnością.

 

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz