Spectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoKontor logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Diamenty dla Ghelamco

Ghelamco Poland zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”
Ghelamco Poland zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”
Ghelamco Poland zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”.

Nagroda została wręczona podczas gali wieńczącej konferencję “Infrastruktura Polska & Budownictwo” zorganizowaną przez Executive Club. Jury konkursu przyznało nagrody w dziewięciu kategoriach. W jednej z kategorii została doceniona firma Ghelamco Poland, która zyskała tytuł „Lidera Zrównoważonego Budownictwa”. Tym samym zostały nagrodzone działania firmy, które są zgodne z najwyższymi standardami środowiskowymi, społecznymi oraz realizacja projektów komercyjnych w duchu zielonego budownictwa.

Wszystkie inwestycje Ghelamco Poland realizowane są zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, dlatego nagroda w konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” to dla nas powód do dumy i ogromne wyróżnienie – mówi Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Ghelamco Poland to pierwszy deweloper w Polsce, który uzyskał certyfikat BREEAM dla inwestycji biurowej. W 2010 r. otrzymał go Trinity Park. Obecnie wszystkie realizacje firmy wznoszone są według zasad zrównoważonego budownictwa i zgodnie z wytycznymi certyfikacji BREEAM. Wśród zielonych inwestycji dewelopera można wymienić chociażby Warsaw Spire i Wołoska 24 (certyfikaty BREEAM na poziomie Excellent). W budowie obecnie jest projekt The Warsaw HUB, w którym zostaną zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i ekologiczne. 

W konkursie „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” nagrody przyznawane są osobom i firmom z branż infrastruktury i budownictwa, które wyróżniły się osiągnięciami, efektywnością biznesową oraz innowacyjnością.

 

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
mantra