Assa Abloy

White Stone Development z kolejną inwestycją w Warszawie

Wizualizacja biurowca Celebro
W pobliżu Lotniska Chopina w Warszawie firma White Stone Development buduje nowoczesny biurowiec.

Najnowszy projekt Grupy Kapitałowej White Stone Development to biurowiec Celebro. Parter obiektu zostanie przeznaczony na handel i usługi, a kondygnacje podziemne na garaż. Łączna powierzchnia budynku to 12 000 mkw. Do dyspozycji najemców zostanie oddane ponad 7000 mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej rozlokowanych na 6 kondygnacjach naziemnych. Biurowiec powstaje przy ulicy Gładkiej, tj. w niewielkiej odległości od Lotniska Chopina w Warszawie. Oddanie obiektu do użytku zaplanowane jest na III kw. 2019 r. 

Długofalowa strategia White Stone Development zakłada aktywny udział firmy zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym. Budynek Celebro jest kolejną już inwestycją biurową, którą realizujemy w Warszawie, po budowie Multimedialnego Domu Plusa oraz rewitalizacji Fortu Mokotów. U podłoża sukcesu tych projektów leży wysoka jakość, do której od samego początku funkcjonowania firmy przywiązujemy ogromną wagę – zarówno w kwestii projektu architektonicznego, jak i jego realizacji. Wierzymy, że podobnie jak w przypadku naszych dotychczasowych projektów biurowych, również Celebro odniesie sukces rynkowy i będzie odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających najemców – mówi Anna Suchodolska, członek zarządu Grupy Kapitałowej WSD.

Projekt biurowca Celebro przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Zakłada on zaakcentowanie strefy wejściowej 2-kondygnacyjnym lobby. Przed wejściem do budynku powstaną wyspy z niską zielenią ozdobą, a na ostatniej kondygnacji dwa zielone tarasy. Dzięki przeszklonej elewacji obiektu biura będą optymalnie doświetlone naturalnym światłem. Celebro będzie posiadał certyfikat BREEAM. Generalnym wykonawcą obiektu jest uznana firma, również należąca do Grupy Kapitałowej White Stone Development – SPS Construction

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz