Interbiuro - duży

Cushman&Wakefield doradcą ds. wynajmu Atrium 2

|
Firma zajmie się komercjalizacją powierzchni biurowej dostępnej w warszawskim biurowcu, należącym do portfela inwestycyjnego HANSAINVEST.

Atrium 2 zlokalizowany jest przy ul. Pereca 1, przy Rondzie ONZ, w sąsiedztwie II linii metra. Budynek powstał w 2016 r. Oferuje ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej oraz handlowo-usługowej i podziemny parking dla 126 samochodów i 40 rowerów. Posiada 15 kondygnacji nadziemnych oraz 4 podziemne. Jego dużą zaletą jest atrakcyjne położenie. Jest to biurowiec klasy A, wyróżniony certyfikatem LEED na najwyższym z możliwych, platynowym poziomie.

Zarządcą nieruchomości jest niemiecka, działająca na wielu europejskich rynkach firma HANSAINVEST. W Polsce reprezentuje ją MHC Real Estate. Obecnie rozpoczęła ona współpracę z Cushman&Wakefield, firmą odpowiedzialną za zarządzanie powierzchnią przeznaczoną na wynajem.

Możliwość współpracy z HANSAINVEST to dla nas duże wyróżnienie, a budynek Atrium 2 jest ikoną nowej architektury tej części Warszawy – ocenia Anna Górska-Kwiatkowska, reprezentująca Cushman&Wakefield.

Wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale też prostą i szlachetną formą. Kompleks łączy w sobie wszystkie najważniejsze aspekty biura idealnego dla nowoczesnych firm, które dbają zarówno o sukces biznesowy, jak i o dobre samopoczucie swoich pracowników – doskonałą lokalizację, nowoczesne technologie, komfortową przestrzeń oraz ekologiczne rozwiązania – dodaje.

Zwraca również uwagę na ciekawe zagospodarowanie terenu wokół biurowca, małą architekturę oraz zieleńce dostępne nie tylko dla pracowników, ale również mieszkańców okolicznych bloków, a także ciekawy, nowoczesny design.


5.0
Napisz pierwszy komentarz