Giant

Sonoco na dłużej w Tulipan Park Stryków

Tulipan Park Stryków docelowo będzie oferować 400 tys. mkw. powierzchni najmu
Tulipan Park Stryków docelowo będzie oferować 400 tys. mkw. powierzchni najmu
SEGRO przedłużył umowę najmu z amerykańską firmą Sonoco Products Company.

Dostawca różnorodnych opakowań konsumenckich, produktów przemysłowych i opakowań ochronnych Sonoco Products Company wynajmuje od 2008 roku w  Tulipan Park Stryków prawie 24 tysiące mkw. powierzchni, w tym 2,1 tys mkw. powierzchni biurowej. Firma nadal będzie prowadzić swoją działalność dystrybucyjno-logistyczną w tym jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów gospodarczych Polski.

- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że firma Sonoco, zdecydowała się przedłużyć umowę najmu w Tulipan Park Stryków. To dowód na to, że oferta SEGRO cieszy się zainteresowaniem klientów, a usytuowanie w jednym z najbardziej dynamicznych regionów w Polsce sprzyja rozwojowi firmy. Cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z Sonoco – skomentował przedłużenie umowy Waldemar Witczak, Dyrektor Regionu SEGRO.

Zainteresowanie najemców Tulipan Park Stryków ma swoje uzasadnienie przede wszystkim ze względu na dobrą lokalizację. Inwestycja, która docelowo będzie oferować 400 tysięcy mkw.  nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej oraz biurowej, jest ulokowana bezpośrednio przy autostradzie A2, w pobliżu planowanego węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód), co gwarantuje dobrą komunikację niemal z każdą częścią Polski. Niewątpliwą zaletą dla przedsiębiorców działających w Tulipan Park Stryków jest także  fakt, że część terenów tejże inwestycji zlokalizowanych jest w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, co wiąże się ze specjalnymi preferencjami podatkowymi.


2.0
Napisz pierwszy komentarz