Giant

Allianz Polska już w Łopuszańska Business Park

Łopuszańska Business Park w Warszawie, nowa siedziba Allianz Polska
Łopuszańska Business Park w Warszawie, nowa siedziba Allianz Polska
Nowa warszawska inwestycja Ghelamco wzbogaciła się o pierwszego najemcę – Allianz Polska.

Jeden z liderów na polskim rynku finansowo-ubezpieczeniowym przeprowadził konsolidację swoich jednostek back-office i ulokował je w nowych biurach w kompleksie Łopuszańska Business Park. Najemca zajął 6 799 mkw. w budynku B.

Obiekt został oddany do użytku w maju 2013 roku. Jest najnowszym projektem Ghelamco zrealizowanym na warszawskich Włochach i powstawał od połowy 2012 roku. Tuż po otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na użytkowanie, Allianz mógł wprowadzić się na powierzchnie biurowe. Kompleks spełnił sprecyzowane wymagania firmy pod względem zarówno terminów dostarczenia obiektu, jak i jego standardów.

W ramach kompleksu znajdują się dwa niezależne budynki, łącznie oferujące około 17 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek A dostarcza na rynek około 8 167 mkw, natomiast budynek B – około 8 357 mkw. Średnia powierzchnia piętra wynosi 1 500 mkw. Użytkownicy korzystać mogą z podziemnego parkingu, gdzie znajduje się 320 miejsc postojowych oraz 18 miejsc na poziomie parteru. W kompleksie ulokowane jest również wypełnione zielenią i małą architekturą wewnętrzne patio. Łopuszańska Business Park, zgodnie ze standardami Ghelamco, powstała zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Kompleks jest obecnie w trakcie procesu certyfikacji BREEAM.

Ghelamco Poland jest deweloperem i generalnym wykonawcą działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Realizuje obiekty biurowe oraz magazynowe. Dodatkowo, pod marką Ghelamco Residential, firma dostarcza na rynek inwestycje mieszkaniowe. Podczas 22 lat działalności Ghelamco Poland oddało do użytku ponad 400 000 mkw. biur i magazynów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz