Pandora pozostaje w Okęcie Business Park

Kompleks Okęcie Business Park w Warszawie
Kompleks Okęcie Business Park w Warszawie
Firma Pandora Jewellery CEE podpisała umowę przedłużającą najem powierzchni w kompleksie Okęcie Business Park.

Pandora Jewellery CEE zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w warszawskim kompleksie o kolejne 5 lat. Dodatkowo firma powiększyła zajmowane powierzchni i obecnie jej biuro wynosi łącznie 1100 mkw. powierzchni biurowej. Siedziba Pandory znajduje się w budynku Zephirus, będącym częścią kompleksu Okęcie Business Park. Właścicielem obiektu jest Globe Trade Centre S.A. (GTC).

Pandora jest producentem i dystrybutorem ręcznie wykańczanej biżuterii. Wyroby firmy sprzedawane są w ponad 70 krajach. Siedziba w kompleksie Okęcie Business Park jest centralą firmą na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zephirus został oddany do użytku w 2009 roku. Oferuje łącznie 9128 mkw. powierzchni najmu. Kompleks Okęcie Business Park składa się z trzech oddanych do tej pory budynków – Nothus, Corius i Zephirus. Inwestycja znajduje się przy ulicy 17 Stycznia, w bliskiej odległości od Lotniska Chopina w Warszawie. Najemcami w całkowicie skomercjalizowanym budynku Zephirus są takie firmy jak Novo Nordisk Pharma, Avon, PPL, Straż Graniczna czy Raiffeisen Bank.

Kompleks docelowo składać się będzie z sześciu obiektów, łącznie dysponujących powierzchnią najmu około 60 000 mkw. Kolejnym ukończonym budynkiem będzie Solano. Za projekt architektoniczny Okęcie Business Park odpowiada pracownia APA Kuryłowicz & Associates. W lipcu 2012 roku trzeci z budynków kompleksu – Corius – zdobył certyfikat ekologiczny LEED na poziomie Gold.


0.0
Napisz pierwszy komentarz