Giant

Provident pozostaje w Globis Wrocław

Biurowiec Globis Wrocław
Biurowiec Globis Wrocław
Provident S.A. przedłużył umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Globis Wrocław.

Globe Trade Centre S.A. (GTC) podpisała umowę z firmą Provident S.A., która pozostanie kolejne 5 lat w biurowcu Globis we Wrocławiu.

Provident S.A. należy do międzynarodowej grupy IPF, która jest jedną z największych na polskim rynku instytucji finansowych, a także liderem rynku pożyczek gotówkowych. We wrocławskim biurowcu wynajmuje ponad 500 mkw. powierzchni. Na mocy podpisanej z GTC umowy najemca pozostanie w budynku do najmniej do 2018 roku.

Podpisanie umowy przedłużającej wynajem to dowód satysfakcji Provident S.A. z jakości biur wybudowanych i zarządzanych przez GTC. Zaufanie, jakim obdarzyła nas spółka, jest dla nas źródłem satysfakcji i potwierdza pozycję, jaką GTC zajmuje na rynku nieruchomości biurowych - komentuje Jacek Wachowicz, Dyrektor Leasingu i Sprzedaży, Członek Zarządu GTC.

Globis Wrocław znajduje się w centrum stolicy Dolnego Śląska. Swoim najemcom oferuje łącznie 14 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Biurowiec został oddany do użytku w 2008 roku, a siedziby w nim mają takie firmy jak Medicover, HP oraz Raiffeisen Bank.

Spółka Globe Trade Centre działa od 1994 roku i powstała w Warszawie. Obecnie prowadzi inwestycje na terenie Polski, Węgier, Czech, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, na Słowacji i Ukrainie. Firma działa w trzech sektorach nieruchomości: budynków i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym. Łączne aktywa GTC wynoszą ponad 1,9 mln euro.


0.0
Napisz pierwszy komentarz