Giant

DS Smith zadowolone z biurowca GTC

Okęcie Business Park w Warszawie
Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska
Firma DS Smith zdecydowała się przedłużyć umowę najmu powierzchni w kompleksie Okęcie Business Park w Warszawie.

Spółka DS Smith Polska S.A. podjęła decyzję o przedłużeniu umowy najmu w budynku Corius, należącym do kompleksu biurowego Okęcie Business Park w Warszawie. Właścicielem obiektu jest Globe Trade Centre S.A. (GTC), deweloper nieruchomości komercyjnych działający na terenie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej.

 

DS Smith jest jednym z liderów operujących na rynku opakowań przemysłowych, oferujący kompleksowe linie pakujące oraz rozwiązania logistyczne. Spółka należy do międzynarodowego holdingu działającego na terenie 5 krajów i notowanego na londyńskiej giełdzie. Najemca, według podpisanej umowy, pozostanie w biurowcu Corius do 2018 roku.

 

Corius, część kompleksu biurowego Okęcie Business Park, zlokalizowany jest przy ulicy 17-go Stycznia 45, w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa – Okęcie im. Fryderyka Chopina. Wpływa to na podniesie atrakcyjności lokalizacji obiektu, oferującej sprawne i szybkie połączenia z Europą i resztą świata. Obiekt dysponuje 9023 mkw. powierzchni na siedmiu kondygnacjach oraz 160 miejscami parkingowymi. Budynek zachęcił do siebie takich najemców jak Polskie Porty Lotnicze, EGIS, Pandora czy też Straż Graniczna.

 

Przedłużając umowę najmu powierzchni biurowej w naszym budynku, DS Smith dało wyraz satysfakcji z jakości oferty GTC. Jesteśmy dumni, że jeden z przedstawicieli polskiego rynku opakowań z szerokiej oferty powierzchni biurowych ponownie wybrał budynek Corius dla siedziby swojego warszawskiego biura – skomentowała Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor Leasingu GTC.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz